Reklama

Reklama

"Ameryka Express 2": Daria Ładocha o zastąpieniu Agnieszki Woźniak-Starak

W drugiej edycji programu TVN "Ameryka Express" poznamy nową prowadzącą, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Na ekranie w nowej roli zadebiutuje Daria Ładocha, która na swoim koncie ma wygraną w innej produkcji TVN o nazwie "Agent - Gwiazdy". Jak poradzi sobie z nowym zadaniem? Czy będzie brała przykład z poprzedniczki? ​

W drugiej edycji  programu TVN "Ameryka Express" poznamy nową prowadzącą, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Na ekranie w nowej roli zadebiutuje Daria Ładocha, która na swoim koncie ma wygraną w innej produkcji TVN o nazwie "Agent - Gwiazdy". Jak poradzi sobie z nowym zadaniem? Czy będzie brała przykład z poprzedniczki?   ​
"Ameryka Express 2": Agnieszkę Woźniak-Starak (L) zastąpi Daria Ładocha (P) /TVN

Daria Ładocha była niedawno gościem programu "Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman i Marcin Prokop przepytali nową prowadzącą "Ameryki Express", jak jej zdaniem poradziła sobie w programie. Finalistka "Agenta - Gwiazdy" opowiedziała o zaskakujących faktach zza kulis. Zdradziła, jakie relacje łączą poszczególnych uczestników. Jednak każdy widz czekał na komentarz w sprawie zastąpienia Agnieszki Woźniak-Starak.

"Miałam na swoich garbach duży krzyż, który chciałam unieść" - tak odniosła się do zastąpienia Agnieszki Woźniak-Starak w programie.

Ładocha oznajmiła, że udział na takim miejscu w programie wiązał się z ogromnym stresem, ponieważ "zastąpiła tak wspaniałą Agnieszkę, która zrobiła trzy edycje" [chodzi o dwie edycje "Azja Express" i jedną edycję kontynuacji - "Ameryka Express" - przyp .red.]

Reklama

Później z ust Darii Ładochy padły zaskakujące słowa: "Pomyślałam sobie, że nie będę starała się jej naśladować. Zrobię to po prostu po swojemu. Czasem coś palnęłam, czasem się przewróciłam, czasem zapłakałam. Starałam się być taką prowadzącą, która rozumie to, z czym muszą się zmierzyć uczestnicy" - powiedziała nowa prowadząca "Ameryka Express".

Premierowy odcinek "Ameryka Express 2" TVN wyemituje w środę, 4 marca, o godz. 21.30.

Tym razem zdjęcia do programu nagrywano w Kolumbii i Gwatemali.

W programie rywalizują duety gwiazd, które muszą dotrzeć do wyznaczonego celu, wypełniając trudne zadania i dysponując jednym dolarem dziennie.

Widzowie będą mogli obejrzeć następujące pary: Karolinę Pisarek (modelka, finalistka "Top Model") z Martyną Gajewską Komorowską; Patrycję Markowską (piosenkarka) z Żanetą Luberą; Iwonę Burnat z Reggie'em Benjaminem (uczestnicy programu "Żony Hollywood"); braci Grzegorza i Rafała Collinsów (z programu "Odjazdowe bryki braci Collins"); Grażynę Wolszczak (aktorka) z synem Filipem Sikorą; Małgorzatę Heretyk i Ernesta Musiała (para z programu "19+); Pawła Deląga (aktor) z Dariuszem Lipką oraz Marcina "Różala" Różalskiego (bokser) z Bartoszem Fabiańskim (zawodnik mieszanych sztuk walki).

Przeczytaj artykuł na stronach RMF!

Ula Głowiś

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ameryka Express

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL