Reklama

"Alf": Wraca kultowy serial!

Pochodzi z planety Melmac. Wylądował na dachu garażu Tannerów. Mały, pokryty futrem, arogancki i pewny siebie, pokochał nowych przyjaciół, a oni jego. Nigdy się z nim nie nudzili. Po latach przerwy, już od 4 sierpnia, będziemy się spotkać z Alfem w ATM Rozrywka.

Tannerowie zgodzili się, by Alf z nimi mieszkał, dopóki nie zdradzi swojej obecności i nie zje im kota, na którego miał apetyt. Ciekawski futrzak z trudem dotrzymywał obietnicy.

Zainspirowany filmem "E.T." Stevena Spielberga serial, pojawił się w telewizji amerykańskiej w 1986 roku. Polska premiera odbyła się w TVP 1 w 1991 roku. Sympatyczny kosmita jest z nami już 25 lat i wszystkie powtórki ciągle cieszą się powodzeniem.

Kim był tajemniczy przybysz

Reklama

Imię ALF wzięło się od angielskiego Alien Life Form, czyli Obca Forma Życia. Naprawdę nazywał się Gordon Shumway i miał 229 lat. Uwielbiał jeść, bo twierdził, że ma osiem żołądków. Przez cztery lata pobytu u Tannerów wiele razy wzniecał pożar, zepsuł telewizor i samochód. Prezydenta USA nazwał idiotą, za co Willie trafił nawet do aresztu.

Dowiedz się więcej na temat: Alf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje