Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska u Kuby Wojewódzkiego. Uważa, że jej mąż jest "drewnianym aktorem"?

Aleksandra Żebrowska zasiadła na kanapie popularnego talk-show prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego. Żona Michała Żebrowskiego jest osobowością medialną i bizneswoman. Jak zaprezentowała się w programie?

Aleksandra Żebrowska zasiadła na kanapie popularnego talk-show prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego. Żona Michała Żebrowskiego jest osobowością medialną i bizneswoman. Jak zaprezentowała się w programie?
Aleksandra Żebrowska /Artur Zawadzki /Reporter

"Nie ogląda jego filmów, myli jego kolegów aktorów i, co najważniejsze, chyba bardzo źle ocenia jego grę aktorską, a mimo tego on wciąż chce być aktorem" - zapowiedział swojego gościa prowadzący.  

Choć Aleksandra Żebrowska występowała w telewizji dopiero po raz drugi, to Kuba Wojewódzki stwierdził, że woli gościć ją, niż Michała, ponieważ jest mniej spięta. 

"Bałem się, że na koniu z hamburgerem przyjedzie" - żartował Kuba Wojewódzki. 

Wojewódzki wspomniał ostatnią wizytę w swoim show Żebrowskiego. Znany aktor siedział wówczas na kanapie z Anją Rubik. Powiedział wtedy, że jego żona jest piękniejsza od modelki o światowej sławie. Aleksandra wyjaśniła, że była wtedy w dziewiątym miesiącu ciąży, wyglądała okropnie, a mąż chciał po prostu zrobić jej przyjemność. 

"Część osób pomyślała pewnie, że był bucem, a część - że kochanym mężem" - podsumowała ze swadą. 

Reklama

Aleksandra Żebrowska o aktorstwie męża

Kuba Wojewódzki postanowił zweryfikować plotki, według których Aleksandra Żebrowska nie ogląda filmów, w których występuje jej mąż. Jej gość potwierdził te doniesienia, kobieta przyznała, że nie widzi w sensu w nadrabianiu starych produkcji. 

"Widziałam tylko fragmenty, ale nigdy nie widziałam całego jego filmu" - stwierdziła Żebrowska. 

Celebrytka nie pozostała zresztą dłużna Wojewódzkiemu i zapytała, czy on oglądał filmy swoich dziewczyn. Wojewódzki przyznał, że tak, ale z żadną już nie jest. Żebrowska skwitowała ten fakt wymownym: "no właśnie". 

Później Wojewódzki wypomniał jej, że nazwała męża "drewnianym aktorem". Aleksandra ze śmiechem zaprzeczyła. "On jest bardzo fajnym facetem. Po co mam sobie to psuć filmami, gdzie on gra jakichś..." - powiedziała, nie kończąc wypowiedzi. 

Aleksandra Żebrowska o Lechu Wałęsie

Na zakończenie rozmowy Wojewódzki zapytał, co Aleksandra powiedziałaby synowi, który stwierdziłby: "Mamo, a kim jest taki pan, o którym wszyscy mówią, nazywa się Lech Wałęsa. Co byś powiedziała?"

"Powiedziałabym, że to człowiek legenda. Gość, z którego możemy być dumni. Który dzięki swojej odwadze zrobił coś niesamowitego. Obalił komunizm i zjednoczył Polaków" - powiedziała, anonsując kolejnego gościa. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Aleksandra Żebrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy