Reklama

Aleksandra Szwed zwycięża w 5. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Na ten moment fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekali aż 10 tygodni. Za nami wielki finał piątej edycji tego rozrywkowego show Polsatu. Do walki o Złotą Twarz i 100 tys. złotych na cel charytatywny stanęli Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Szwed, Jerzy Grzechnik i Dariusz Kordek.

Ostatecznie główna nagroda przypadła Aleksandrze Szwed, która odegrała postać Bernarda Ładysza - śpiewaka operowego o charakterystycznym niskim głosie. Publiczności i jury zaprezentowała Arię Skołuby ze "Strasznego dworu" pt. "Ten zegar stary".

Reklama

- To, co wzięłaś sobie na barki, jest bardzo trudne. Pięknie wypełniasz to zadanie. Jesteś dla mnie największym zaskoczeniem tej edycji. To, co zrobiłaś, przeniosło mnie w świat równoległy. Wiem, że przede mną nie stoi pan Bernard Ładysz, a mimo to jestem z nim, wzruszam się tym, że jest tutaj z nami, słucham tego wspaniałego głosu, który idealnie oddałaś... Jestem wzruszony tym, co zrobiłaś... - komentował występ Bartek Kasprzykowski.

A potem Piotr Gąsowski ogłosił: - Nie wygrała żadnego odcinka, nie znaczy to jednak, że nie może wygrać całej edycji. Laureatką Złotej Twarzy zostaje Aleksandra Szwed!

Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje