Reklama

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska wraca do TVN! Będzie współprowadzić "Miasto Kobiet"

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła wrócić do stacji, w której przed laty rozpoczęła się jej medialna przygoda. Dziennikarka przyjęła propozycję poprowadzenia reaktywowanego programu. Jak sobie poradzi?

Aleksandra Kwaśniewska w 2021 roku

Aleksandra Kwaśniewska współpracuje z magazynem "Viva". Na antenie TVN pojawiła się w 2006 roku, kiedy wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", zdobywając sympatię widzów. Następnie przyjęła propocyzję od programu "Dzień dobry TVN", stając się jego reporterką. Z kolei w TV4 współprowadziła talk-show "Mała czarna".

Aleksandra Kwaśniewska wraca do mediów

Dziennikarka ma za sobą lata odpoczynku od współpracy z mediami, w tym czasie skupiła się na życiu prywatnym. Teraz Aleksandra Kwaśniewska podprowadzi program "Miasto Kobiet", który powraca na antenę TVN Style. Jej telewizyjną partnerką będzie Marzena Rogalska, która także będzie gospodynią programu. Wiadomo już, że talk-show ma mieć trzy prowadzące, nazwisko tej ostatniej pozostaje jednak owiane tajemnicą. 

Reklama

"Miasto Kobiet" wraca na antenę

Talk-show przez 11 lat, od 2004 do 2015 roku, był flagową produkcją TVN Style. Przez lata poruszano tam ważne, aktualne dla kobiet tematy. W kolejnych sezonach program prowadziły Beata Sadowska, Marzena Rogalska, Anna Maruszeczko, Anna Czarnecka, Anna Dziewit, Weronika Marczuk, a także Jolanta Pieńkowska.

Program "Miasto Kobiet" pojawi się na antenie na początku września. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje