Reklama

Aleksandra Justa: Wychodzi z cienia

Sama uznała, że jej główną rolą w życiu będzie rola mamy. I choć dzieci niezmiennie są dla niej ważne, zaczęła wreszcie myśleć też o sobie.

W jej rodzinnym domu w Pszczółkach to tata pracował i zarabiał na rodzinę, a mama zajmowała się dziećmi i domem. Dla Aleksandry Justy (43 l.) to był wzór rodziny, według którego w przyszłości sama chciała żyć.

Reklama

Kiedy więc na swojej drodze spotkała Zbigniewa Zamachowskiego (51 l.) była pewna, że to właśnie z tym mężczyzną stworzy rodzinę o jakiej marzyła. I tak się stało. Pobrali się, a po roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Marysia. Z czasem pojawiały się kolejne pociechy: Antoni, Tadeusz i Bronia.

Pani Aleksandra zajęła się dziećmi i domem, a mąż intensywnie pracował. Aktorka tylko od czasu do czasu pojawiała się na scenie lub przed kamerą. Przede wszystkim grała jedną główną rolę, rolę mamy. Dla rodziny odsunęła swoją karierę na drugi plan.

- Nie zabiegałam o karierę, bo miałam partnera, który już bardzo dużo pracował. Chcieliśmy mieć dom i ja wybrałam dzieci - wyznała.

Ale już kilka lat temu powoli zaczęła wracać do pracy i wychodzić z cienia męża. Jednak nigdy nie zapominała o obowiązkach. - Z planu biegnę do domu, żeby na obiad przygotować zalewajkę i placki ziemniaczane, które uwielbiają moje dzieci i mąż - opowiadała.

Dzisiaj, kiedy po 18 latach małżeństwa rozwiodła się, wraca do gry. Tym bardziej, że już dawno mówiła, że zacznie myśleć o sobie, gdy tylko dzieci podrosną. I tak się stało.

Pani Aleksandra zaczyna wszystko do nowa. Na początek zagrała w serialu "Prawo Agaty". Cały czas gra w Teatrze Narodowym. Radzi sobie znakomicie, tym bardziej, że dzieci bardzo jej pomagają. Nie chcą już, by mama była ich prywatnym kierowcą i pełnoetatową opiekunką. Aktorka przeżyła trudny czas, ale wyszła na prostą. Odzyskała radość życia i ma ogromną chęć do pracy. Jednak nie zapomina, że najważniejsze są dzieci, ona sama i ich ciepły, przyjazny dom. Jak sama mówi, dokładnie w tej kolejności.

PK

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aleksandra justa | cień | cienie | Aleksandra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje