Reklama

Reklama

Aleksandra Justa, była żona Zamachowskiego, w serialu "Na Wspólnej"

Do obsady "Na Wspólnej" dołączyła Aleksandra Justa, była żona Zbigniewa Zamachowskiego, znana widzom seriali m.in. jako Matylda Pawłowicz z "Barw szczęścia". Kogo zagra?

Aleksandra Justa na planie serialu "Na Wspólnej"

Aleksandrę Justę po raz pierwszy zobaczymy w 2176. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 23 listopada w TVN) w roli niejakiej Klary Solskiej.

Grana przez nią bohaterka zadzwoni do mecenasa Roztockiego (Zbigniew Stryj) z prośbą, żeby reprezentował ją w sprawie rozwodowej. Lecz kobieta będzie obawiać się wizyty w kancelarii. Zaproponuje więc, żeby umówili się na neutralnym gruncie, gdzie wytłumaczy mu, o co chodzi.

Reklama

Podczas pierwszego spotkania wyjaśni, że nie chce, żeby mąż dowiedział się o jej planach na tym etapie. Wyzna, że jej małżonek (Tadeusz Falana) jest bardzo zaborczy. Do tego to wpływowy człowiek - jest prokuratorem okręgowym. Kontroluje każdy jej krok, wydziela pieniądze na drobne wydatki. Żeby spotkać się z Roztockim, musiała okłamać go, że idzie do koleżanki. Adam uświadomi jej, że czeka ją trudna przeprawa. Zasugeruje, żeby wystąpiła o rozwód bez orzekania o winie. 

Dodajmy, że nowa klientka stanie się źródłem wielu kłopotów dla Roztockiego i jego rodziny.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Zamachowski Zbigniew | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama