Reklama

Reklama

Aktorzy będą śpiewać

Telewizja Polsat szykuje się do mocnego uderzenia. Już w marcu na antenie tej stacji zagości nowy show, w którym aktorzy z seriali powalczą o karierę... muzyczną.

Aktorzy będą występować na żywo i zaśpiewają polskie oraz zagraniczne przeboje.

Jak dowiedział się "Super Express", aktorzy nie będą występować pod swymi nazwiskami, ale jako bohaterowie seriali, w których grają.

Zapowiadany program jest polską adaptacją światowego hitu "Soapstar Superstar". Tytułu polskiej wersji programu twórcy nie chcą jeszcze zdradzić.

Podobno w programie udział weźmie trzynastu znanych aktorów i aktorek.

Wśród występujących znajdą się m. in. ksiądz Antoni z "Plebanii" (Włodzimierz Matuszak), Weronika Potoczny z "Plebanii" (Agnieszka Włodarczyk, 27 l.), Grażynka z "Klanu" (Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 43 l.), Waldek Złotopolski (Andrzej Nejman, 33 l.), Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka, 42 l.), Artur z "Pierwszej miłości" (Łukasz Płoszajski, 29 l.), Pati z "Sąsiadów" (Małgorzata Lewińska, 36 l.) i Artura z "M jak miłość" (Robert Moskwa, 42 l.).

Reklama

Występy aktorów co prawda oceniane będą przez profesjonalne jury, jednak to widzowie decydować będą o tym, kto przejdzie do następnego odcinka.

Osoba, która zwycięży w finale, podpisze kontrakt ze znaną firmą fonograficzną na nagranie płyty.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktorzy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje