Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zadebiutowały w "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w poniedziałkowy poranek zadebiutowały w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". Po odcinku z ich udziałem w sieci pojawiło się sporo komentarzy. Jak widzowie ocenili nową parę prowadzących? Zdania są podzielone...

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"! Najpierw o swoim odejściu ze śniadaniówki, która od 2005 roku budzi polskich widzów, poinformował Piotr Kraśko. Dziennikarz po 4 latach pracy w programie pożegnał się z produkcją, by zająć miejsce Justyny Pochanke w  "Faktach" w TVN i "Faktach po faktach" w TVN24.

Później o swojej rezygnacji powiadomiła "programowa" partnerka Kraśko - Kinga Rusin. Jak informowały media, dziennikarka o odejściu zdecydowała sama. Była żona Tomasza Lisa postanowiła skupić się na dzielności biznesowej i społecznej. Na jej decyzję miały wpłynąć także nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach.

Reklama

Po informacji o odejściu Kraśko i Rusin, w sieci pojawiły się liczne spekulacje nad tym, kto pojawi się na ich miejscu. Pierwsze plotki wskazywały na to, że nową parą mają zostać Martyna Wojciechowska i jej partner Przemysław Kossakowski - okazały się one jednak nieprawdziwe. Niedługo później potwierdzono, że na ekranie lubianej śniadaniówki pojawi się Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Powracająca do telewizji prezenterka i bezkompromisowa dziennikarka znana z "Rozmów w toku" zadebiutowały w poniedziałkowy poranek na ekranach naszych telewizorów! Jak wypadły? Po odcinku z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w sieci pojawiło się sporo komentarzy. Internauci wyrażali swoje opinie na temat obydwu pań. Która z nich bardziej przypadła im do gustu?

Zdania internautów są podzielone. Niektórzy z widzów zostali zwolennikami Woźniak-Starak, inni Drzyzgi, a jeszcze inni obydwu prowadzących. W sieci pojawiły się jednak także negatywne komentarze na temat nowej pary.

"Pani Agnieszka serdeczna. Pani Ewa przemądrzała"; "Niestety ciężki duet"; "Drzyzga ok. Agnieszka ma złą wymowę"; "Pani Agnieszka super, natomiast pani Ewa nie pasuje do śniadaniówki"; "Bardzo fajny duet! Aż miło było oglądać!"; "Super para, chyba dziewczyny będą najlepsze"; "Bardzo ciekawy duet, dwie indywidualności ale wspólnie się uzupełniały. Brawo" - to wybór internetowych komentarzy.

O ewentualnym powrocie do telewizji Woźniak-Starak mówiła zresztą już w listopadzie 2019 w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. "Tęsknię za telewizją, ale nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki. Niewiele sobie jeszcze wyobrażam. Nie mam [jednak] sprecyzowanego pomysłu na to, co chciałabym robić. Chciałabym dużo rzeczy zmienić, robić pewne rzeczy inaczej" - przyznała w rozmowie z Dorotą Wellman w "Dzień Dobry TVN".

"Ból i cierpienie nas dużo uczą. Chciałabym robić mądre rzeczy, Mam nadzieję, że wszystko przede mną. 2020 to będzie rok, który przyniesie dużo odpowiedzi na wiele pytań" - dodała.

"My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić" - tak z kolei wypowiadał się dyrektor TVN-u, Edward Miszczak.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Ewa Drzyzga | Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy