Reklama

Agnieszka Włodarczyk odlicza dni do porodu

Agnieszka Włodarczyk wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat ciąży z internautami. Ostatnio zastanawiała się nad tym, czy przypadkiem nie ma w tym stanie zbyt mało zdjęć. Szybko postanowiła nadrobić tę kwestię, a przy okazji poruszyła ważny temat.

"Ostatnio złapałam panikę, że mam za mało zdjęć w ciąży... Bo teraz fajnie chwalić się brzuchem, a po porodzie dziwnie nosić go z dumą" - zażartowała Agnieszka Włodarczyk na Instagramie. Zaległości niezwłocznie nadrobiła, publikując serię ciążowych fotografii. 

Później aktorka poruszyła także kwestię celebryckich konkursów na to, kto szybciej wróci do formy po ciąży. "A właściwie dlaczego? Hmm. Może przez te celebryckie 'konkursy' pt. 'Która szybciej wróci do formy'?" - zastanawiała się Agnieszka Włodarczyk. 

Z kolei na swoim InstaStories aktorka zrelacjonowała proces pakowania toreb, które będą niezbędne przyszłej mamie w szpitalu. Jak przyznała, jest zszokowana i przerażona liczbą potrzebnych rzeczy. "Wydawałoby się, że przy tak prorodzinnej polityce, te wszystkie podstawowe rzeczy w szpitalu są zapewnione, a to jednak..." - podsumowała. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy