Reklama

Agnieszka Szulim opuszcza TVP!

Agnieszki Szulim nie będziemy już oglądać w TVP. Popularna prezenterka przechodzi do konkurencyjnej stacji. Od 2013 roku w telewizji TVN dziennikarka poprowadzi nowy program o show biznesie, będzie także miała własny magazyn w TVN Style.

O tym, że Agnieszka Szulim przechodzi z TVP2 do TVN poinformował w czwartek, 20 grudnia, portal Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Według najnowszych ustaleń, Szulim zostanie gospodynią nowego programu rozrywkowego TVN, pod roboczym tytułem "Showtime". Magazyn, nadawany w niedzielne wieczory od lutego 2013 roku, ma być podsumowaniem tygodnia w show biznesie.

Była prezenterka TVP2 ma też wiosną poprowadzić własny program w kobiecym kanale TVN Style. Jego szczegóły mają być znane na początku 2013 roku.

Przypomnijmy, że Agnieszka Szulim od sierpnia nie prowadzi już w TVP2 programu "Pytanie na śniadanie", w którym można było ją oglądać przez ostatnie dwa i pół roku. Swe odejście prezenterka uzasadniała tym, że musi skupić się na "Bitwie na głosy", którą jesienią prowadziła wspólnie z Hubertem Urbańskim.

"Ze smutkiem, ale jednocześnie z pełną wiarą w to, że wszystkie zmiany są po coś i, że czasami trzeba zamknąć jedne drzwi, żeby mogły otworzyć się inne, żegnam się z redakcją `Pytania na śniadanie'. Czas iść dalej" - informowała wówczas prezenterka.

Agnieszka Szulim w Telewizji Polskiej pracowała od 2005 roku, najpierw w Jedynce, gdzie była prezenterką oprawy i gospodynią "Kawy czy herbaty?", a potem w TVP2 jako współprowadząca "Pytanie na śniadanie".

Ani stacja TVN, ani Agnieszka Szulim nie chcą na razie komentować tych informacji. Do końca roku prezenterka związana jest jeszcze umową z TVP.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prezenterka | telewizji | TVN SA | Nie | TVN Style | nowy program | TVP | Agnieszka Szulim | szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje