Reklama

Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

- Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób.

Agnieszka Szulim znana jest nie tylko z ciętego języka, lecz także szczerego wyrażania swoich poglądów. Otwarcie przyznała, że poddała się zabiegom medycyny estetycznej, nie zamierza mieć dzieci, wyrzuciła z profilu na Facebooku znajomych, którzy w wyborach do Parlamentu Europejskiego głosowali na Janusza Korwin-Mikkego, a Annę Muchę nazwała imbecylem za to, że aktorka nie kryła się z zamiłowaniem do naturalnych futer. Równie łatwo Agnieszce Szulim przychodzą rozmowy o seksie.

Reklama

- Nie mam żadnego problemu z rozmowami o seksie, pod warunkiem że nie są zaangażowane w to jakieś bardzo konkretne osoby. Tylko jak sobie mamy pogadać, pogawędzić i coś powymyślać, to proszę bardzo. Nie wiem, to jest mój pomysł na siebie i to są te bariery i te granice, które ja stawiam - mówi Agnieszka Szulim w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Swoją otwartość na rozmowy związane z seksualnością dziennikarka udowodniła niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego. Szczerze przyznała, że się masturbuje i lubi robić sobie nagie zdjęcia telefonem. Agnieszka Szulim twierdzi jednak, że jej otwartość ma granice.

- Mam swoją granicę, którą postawiłam już jakiś czas temu, że na tematy bardzo prywatne, takie, które dotyczą innych ludzi w moim życiu, nie rozmawiam i koniec. I to się sprawdza, bo mnie o to nikt nie pyta, w związku z tym, że o tym nie mówię. Myślę, że akurat mam tę granicę, ale też wiem, że jestem na innych polach może trochę bardziej odważna niż inni - mówi Agnieszka Szulim.

Agnieszka Szulim myśli nawet o własnej audycji podobnej do "Kochaj się długo i zdrowo", którą na antenie radia TOK FM prowadziła niegdyś Ewa Wanat. Na razie jednak jest to tylko pomysł, dziennikarka ma bowiem inne projekty do zrealizowania.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje