Reklama

Agnieszka Szulim-Badziak pouczona

Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2, przekazał w piątek, 1 czerwca, Agnieszce Szulim-Badziak pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na śniadanie".

W poniedziałek, 28 maja, podczas porannego magazynu "Pytanie na śniadanie" Agnieszka Szulim-Badziak w duecie z Tomaszem Kammelem rozmawiali na temat legalizacji leków z marihuaną. Gośćmi w programie byli profesor Mariusz Jędrzejko, pracujący w Mazowieckim Centrum Profilaktyki Uzależnień oraz Jakub Szpak, koordynator ds. pacjetów medycznej marihuany ze Stowarzyszenia Wolne Konopie.

Reklama

Zobacz wpadkę Agnieszka Szulim:


Podczas rozmowy profesor zarzucił Szulim-Badziak, że pali marihuanę od 15 lat. - Ja jestem wewnętrznie zdruzgotany tym, jak pani redaktor mi przed chwilą mówi, że pali marihuanę od 15 lat. Pracuje pani w publicznej telewizji - mówił profesor. Dziennikarka zaczęła tłumaczyć, że nic takiego nie mówiła, wówczas profesor zarzucił jej, że "łże na antenie telewizji publicznej".

Kierownictwo TVP2 skierowało sprawę do Akademii Telewizyjnej TVP. Po analizie sytuacji dokonanej zarówno przez dyrektora anteny, jak i ekspertyzy sporządzonej przez specjalistów AT TVP, zdecydowano, że dziennikarka "Pytania na śniadanie" zostanie tylko pisemnie pouczona.

Agnieszka Szulim-Badziak współprowadzi "Pytanie na śniadanie" od stycznia 2010 r.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

MediaRun.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Szulim-Badziak | TVP2 | Agnieszka Szulim | szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje