Reklama

Reklama

Agnieszka Popielewicz wraca do pracy!

To był gorący czas w życiu Agnieszki Popielewicz, dosłownie i w przenośni. Prowadząca kulisy "Tańca z Gwiazdami" wraca do pracy i to od razu na dużą scenę. W niedzielę wraz z Darkiem Maciborkiem poprowadzi wspólnie koncert "Legendy Rocka", który będzie można zobaczyć od godz. 20 w Polsacie.

Agnieszka Popielewicz poprowadzi koncert "Legendy Rocka"

Dla Agnieszki Popielewicz, jak i dla wszystkich fanów polskiej muzyki rockowej lat 80. i 90., będzie to niezwykła niemal 2,5 godzinna podróż w świat wielkich przebojów młodości dwóch pokoleń Polaków.

Na wielkiej scenie na nowym stadionie w Łodzi zobaczymy: Oddział Zamknięty, Lombard, Sztywny Pal Azji, Urszulę, Róże Europy, IRĘ, Turbo, Kobranockę, Proletaryat, Rezerwat, Martynę Jakubowicz, Mr. Zoob, Wandę i Bandę, Ziyo, Pawła Kukiza i zespół Big Day.

Każdy z wykonawców wykona swoje największe przeboje, zabrzmią więc takie hity jak: "Obudź się", "Latawce, dmuchawce, wiatr", "Szklana pogoda", "Zaopiekuj się mną", "W domach z betonu nie ma wolnej miłość", "Wieżę radości, wieżę samotności" i wiele, wiele innych.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Popielewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje