Reklama

Reklama

Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

PAP Life: - Prowadziła pani kącik ślubny w telewizji, założyła portal o tej samej tematyce, a teraz organizuje imprezę ślubną - skąd u pani takie zainteresowanie właśnie tym tematem?

Agnieszka Popielewicz: - To wszystko jest tak naprawdę powiązane i jedno wynika z drugiego. Faktycznie, sama przyszłam do Polsatu z pomysłem ślubów. Pomysł wziął się z życia - sama szukałam jakiś inspiracji. Mało, co potrafiłam znaleźć na polskich stronach - szukałam głównie na zagranicznych. I nagle okazało się, że jest miejsce, jest nisza w Polsce, którą można byłoby zagospodarować. Tak właśnie powstał portal powiedzmytak.pl.

Reklama

- Później namówiłam Ninę Terentiew do tego, żebyśmy zaczęły robić te kąciki ślubne w telewizji. Okazało się, że one się bardzo fajnie oglądają, że ludzi ten temat bardzo interesuje... Wiedziałyśmy, że wcześniej czy później przystąpimy do projektu eventowego. Nie jest to oczywiście jeszcze wszystko tak cudownie, jak byśmy sobie to wymarzyły. To jest dopiero pierwsza edycja i nie jest lekko. Natomiast wierzymy, ponieważ wszyscy naokoło są zainteresowani kolejnymi, że na pewno i inne miasta i w przyszłym roku na pewno też będziemy tego typu koncert robić.

Czy jest już jakiś odzew - dużo chętnych się zgłosiło?

- Bardzo dużo. Dziewczyny, które pomagają mi to wszystko zorganizować, powiedziały mi, że już mają właściwie połowę miejsc na warsztatach pozajmowane. Pewnie się skończy na tym, że będą listy rezerwowe. Bardzo nas cieszy tak liczne zainteresowanie.

Co czeka na przyszłe pary młode na imprezie "Wedding Show Powiedzmy TAK!"?

- Całe mnóstwo atrakcji, ale nie tylko, bo to będzie profesjonalne doradztwo. Właściwie brakuje nam już pomieszczeń, żeby to wszystko umieścić. Będą warsztaty taneczne z Tomkiem Barańskim. Viola Piekut doradzi i zaprezentuje suknie ślubne. Wiele firm się zgłosiło - od braffitingu i dobierania bielizny pod suknie ślubne, po make up'y, fryzury, paznokcie, robinie bukietów, zaproszeń, listy gości, aż po usadzanie tych gości - będzie wszystko to, co trzeba, żeby ślub zorganizować od A do Z.

Jakie są trendy jeśli chodzi o prezenty ślubne?

- W prezentach ślubnych zawsze jest jeden główny trend, czyli koperta (śmiech). Natomiast coraz popularniejsze są stają się listy prezentów. To jest bardzo praktyczne z punktu widzenia obdarowywanych, ale i obdarowujących. Chodzi głównie o to, żeby ograniczyć ludziom ten wybór - wtedy prezenty się nie powtarzają.

Jaka tematyka ślubów jest teraz na topie?

- Generalnie zawsze poszukuje się motywu przewodniego ślubu, np. ślub w stylu glamour albo motywem przewodnim czyni się koronkę, a nawet pawie pióra. Coraz popularniejsze są też wyjazdy za granicę, tak żeby ślub się tam odbywał.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Agnieszka Popielewicz (ur. 19 marca 1985 roku w Mysłowicach) - dziennikarka, prezenterka telewizyjna i była modelka. Od 2012 do 2013 realizowała w programie "Studio weekend" kącik na temat organizacji ślubów i wesel. Natomiast w styczniu 2013 roku założyła internetowy serwis PowiedzmyTak.pl o tematyce ślubno-weselnej.

Rozmawiała: Paulina Persa (PAP Life)

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy