Reklama

Reklama

Agnieszka Odorowicz w Polsacie!

Agnieszka Odorowicz weszła do zarządu Cyfrowego Polsatu. Spółka milczy na razie, czym dokładnie zajmie się była szefowa Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Agnieszka Odorowicz i Zygmunt Solorz na 10-leciu PISF

Tobias Solorz został w środę, 9 grudnia, wybrany prezesem Grupy Cyfrowego Polsatu. Syn Zygmunta Solorza-Żaka zastąpił na tym stanowisku Tomasza Gillnera-Gorywodę, który pozostanie jej wiceprezesem spółki - informuje serwis wirtualnemedia.pl.

Spółka na razie niewiele mówi o powodach tej zmiany. Nie wiadomo też, czym w spółce będzie zajmowała się Agnieszka Odorowicz, która znalazła się w zarządzie Cyfrowego Polsatu.

"Umówiliśmy się, że ogłosimy to z końcem lutego" - oświadczyła była szefowa PISF.

Przypomnijmy, że przez ostatnie 10 lat Odorowicz była dyrektorem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, a wcześniej (w latach 2003-2005) pracowała w Ministerstwie Kultury. W ostatnich miesiącach startowała w konkursie na członka zarządu TVP, nie przeszła jednak do drugiego etapu.

Reklama

"To dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność, że zostałam zaproszona do zarządu Cyfrowego Polsatu" - powiedziała w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

Agnieszka Odorowicz będzie członkiem zarządu Cyfrowego Polsatu od początku marca 2016 roku.

INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Odorowicz | Cyfrowy Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje