Reklama

Agnieszka Kaczorowska o roli Bożenki w "Klanie"

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że dużo się teraz dzieje w jej życiu: wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", prowadzi internetowy kurs tańca, uczestniczy w warsztatach aktorskich, nie może więc narzekać na brak pracy. Po wakacjach nadal będzie można ją oglądać w serialu "Klan".

Aktorka nie kryje satysfakcji z tego, że scenarzyści znacznie rozbudowali rolę Bożenki.

Reklama

- Bożenka zaczyna uczyć tańca seniorów. Jej małżeństwo kwitnie, ale pojawią się nowe problemy. Przed wakacjami pojawiła się matka biologiczna, teraz pojawi się dużo wątków z nią związanych. Myślę, że będzie ciekawie, bo dużo będzie się działo wokół mojej bohaterki - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska, aktorka i tancerka.

Kaczorowska przyznaje, że należy do osób, które rozpiera energia. Potrafi cieszyć się każdym dniem i cokolwiek się dzieje, nigdy się nie poddaje. Teraz dzięki projektowi "FABryka energii" aktorka chce zarażać swoim pozytywnym nastawieniem do życia innych.

- "FABryka energii" to taki inicjatywa, który ma zachęcać ludzi do tego, żeby żyli z pasją. Jeżeli każdego dnia robimy coś, co nam sprawia dużo przyjemności, to nawet kawy nie potrzebujemy, żeby się obudzić i żeby tę energię z siebie wydobyć - dodaje Agnieszka Kaczorowska.

Projekt "FABryka energii" powstał we współpracy z grupą przyjaciół aktorki i szybko spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony gwiazd. Akcję wspierają m.in. Candy Girl i Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Agnieszka Kaczorowska już planuje kolejne spotkania w ramach tego cyklu.

- To wiąże się także z projektem "Dance Project by Agnieszka Kaczorowska", który również ma tą energię w ludziach wyzwalać, tylko że poprzez taniec - tłumaczy Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska weźmie udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". W internecie pojawiła się informacja, że jako tancerka będzie partnerować misterowi Polski Rafałowi Maślakowi. Kaczorowska wciąż jednak oficjalnie nie potwierdza tych doniesień.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | „Klan” | Taniec z gwiazdami | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje