Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią. Aktorka deklaruje udział w ważnej inicjatywie

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka szczęśliwie wróciła ze swoją małą pociechą do domu i rozpoczęła karmienie piersią! 29-latka pochwaliła się uroczym zdjęciem z kilkudniową Gabrysią i nawiązała w swoim internetowym wpisie do drażliwego tematu. Poinformowała także swoich fanów, że weźmie udział w bardzo ważnej inicjatywie!

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka szczęśliwie wróciła ze swoją małą pociechą do domu i rozpoczęła karmienie piersią! 29-latka pochwaliła się uroczym zdjęciem z kilkudniową Gabrysią i nawiązała w swoim internetowym wpisie do drażliwego tematu. Poinformowała także swoich fanów, że weźmie udział w bardzo ważnej inicjatywie!
Agnieszka Kaczorowska /Podlewski /AKPA

Szczęśliwe chwile w życiu Agnieszki Kaczorowskiej! Aktorka znana z serialu "Klan" w czwartek, 29 lipca, wraz z mężem Maciejem Pelą powitała na świecie swoją drugą córeczkę! 29-latka pochwaliła się radosną nowiną w swoich mediach społecznościowych, gdzie zamieściła zdjęcie tuż po narodzinach małej Gabrysi!

"Z miłości i w imię miłości! Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA! To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu... taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską!" - poinformowała w internetowym wpisie.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska urodziła drugie dziecko

Aktorka podziękowała także swojemu mężowi za ogromne wsparcie podczas porodu. Warto zaznaczyć, że Gabrysia jest drugą córeczką pary, która od prawie 3 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela dwa lata temu, dokładnie 26 lipca 2019 roku, powitali na świecie swoją pierwszą pociechę - małą Emilkę. Oznacza to, że Gabrysia będzie w przyszłości świętowała swoje urodziny zaledwie 3 dni po Emilce!

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią

Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym karmi swoją kilkudniową córeczkę piersią. Poinformowała także, że wróciła już z Gabrysią do domu, a urocza fotografia została opublikowana na jej Instagramie z wyjątkowej okazji.

"Dziś Światowy Dzień Karmienia Piersią! My już szczęśliwie w domu"- rozpoczęła internetowy wpis.

29-letnia aktorka przekazała swoim fanom, że już zaczęła karmić swoją małą pociechę piersią. Jak zaznacza gwiazda serialu "Klan", czeka ją teraz kilka wspaniałych miesięcy i nie wyobraża sobie, żeby wychowywanie Gabrysi wyglądało inaczej.

"Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku... Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej! Na razie się siebie uczymy..." - napisała.

Agnieszka Kaczorowska-Pela w swoim instagramowym wpisie wspomina także o pięknej inicjatywie! 29-latka zdecydowała się oddawać swoje mleko kobiece do banków mleka. Są to specjalne laboratoria, które zajmują się przechowywaniem, badaniem, a następnie dostarczaniem mleka potrzebującym dzieciom, których z różnych przyczyn nie może karmić ich mama.

"Tym razem zamierzam jedno zmienić. Chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego... Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem" - zadeklarowała. 

Karmienie piersią drażliwym tematem?

Gwiazda serialu "Klan" odniosła się także do kwestii karmienia piersią, która od jakiegoś czasu stała się drażliwym tematem. Agnieszka Kaczorowska-Pela napisała przy tym do swoich fanów kilka ciepłych słów i wyjaśniła, dlaczego decyduje się na karmienie dzieci swoim mlekiem i jak ważne jest to dla nich.

"Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat... Natomiast z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią chcę po prostu z całego serca życzyć wszystkim mamom siły i wytrwałości. Niesie to za sobą ogrom korzyści dla Maluszka i dla Mamy"- zakończyła internetowy wpis.

W komentarzach pod instagramowym postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych wpisów, w których internauci chwalili postawę 29-letniej aktorki: "Najwspanialsze chwile. Karmiłam cała moją trójkę. Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć. Takiej więzi nie zastąpi nic i nikt. Cudne jesteście!" "Teraz trwa światowy tydzień karmienia, więc świętujemy cały tydzień, nie tylko dziś! Pozdrawiam!" "Nie wiem, jak może przeszkadzać widok karmiącej piersią dzieciątko. Przecież to jest piękne". "Uwielbiam karmić piersią mojego Synka. Już 10 miesięcy za nami!" "Zazdroszczę mamom, którym karmienie przychodzi bez łez i stresu. Gratulacje dla każdej mamy, która daje radę! Butelka czy piersią!"- czytamy w sekcji komentarzy.

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL