Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży: Cztery wesela i podróż

Wystartowały castingi do nowego programu Polsatu "Cztery wesela i podróż". Ambasadorką show została Agnieszka Hyży.

Wystartowały castingi do nowego programu Polsatu "Cztery wesela i podróż". Ambasadorką show została Agnieszka Hyży.
Agnieszka Hyży /Polsat

Rolą Agnieszki Hyży w programie będzie podsumowanie każdego odcinka, a także spotkania z widzami na live-czacie na profilu Polsatu na Facebooku, gdzie będzie na żywo komentować  i odpowiadać na pytania fanów. 

Agnieszka Hyży jest ekspertem w tematyce ślubnej, organizuje również cieszące się zainteresowaniem targi ślubne.

- Przyznaję się, że znam program od podszewki, bo od wielu lat śledziłam brytyjską edycję "Four Weddings" i nie mogłam się doczekać, kiedy ten format pojawi się u nas. Bardzo się cieszę z tak szerokiej współpracy przy tym właśnie programie - mówi Hyży. 

Reklama

W każdym odcinku programu "Cztery wesela i podróż" poznamy cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Nie są jednak zwyczajnymi gośćmi, tylko wyjątkowo surowymi jurorkami. Zwracają uwagę na każdy szczegół, od sukni ślubnej, przez wystrój sali, menu, tort, muzykę po ogólne wrażenie i atmosferę wesela.

Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 100 punktów i to właśnie ona wybierze się ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem w podróż poślubną marzeń.

Program "Four Weddings" był emitowany w Wielkiej Brytanii od 2009 roku. Cieszył się również dużym zainteresowaniem w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Rumunii, i Francji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL