Reklama

"Agent - Gwiazdy": Oto uczestnicy kolejnej edycji!

Zbliża się kolejna edycja programu "Agent - Gwiazdy". Kim są uczestnicy programu TVN? Na liście znalazły się takie osoby, jak Krystyna Czubówna, Edyta Górniak czy Andrzej Gołota. Kto jeszcze? Sprawdźcie!

TVN opublikował właśnie oficjalną listę uczestników czwartej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Wiele wskazuje na to, że Andrzej Gołota będzie konkurować z... własną żoną. Kogo jeszcze zobaczymy w kolejnej części show?

Wprawdzie najnowsze odcinki kolejnej serii widzowie zobaczą dopiero na wiosnę 2019 roku, ale już teraz oficjalnie wiadomo, kto w nich wystąpi. Na stronie "Agenta" pojawiła się właśnie lista uczestników, która robi spore wrażenie.

W programie zobaczymy m.in. Edytę Górniak, Michała Koterskiego czy Krystynę Czubównę. W programie weźmie udział również Andrzej Gołota. Pikanterii dodaje również to, że na liście uczestników znalazła się również... jego żona. Para jest razem od 28 lat, a teraz wiele wskazuje na to, że będą ze sobą rywalizować.

Reklama

Kogo jeszcze zobaczymy w czwartej edycji show?

Poniżej pełna lista uczestników:

Krystyna Czubówna
Edyta Górniak
Mariola Gołota
Viola Kołakowska
Angelika Mucha (Little Monster)
Agata Nizińska
Maria Sadowska
Katarzyna Wołejnio
Aleksander Doba
Andrzej Gołota
Rafał Jonkisz
Damian Kordas
Misiek Koterski
Wiktor Mrozik

Reality show zostało zrealizowane na Wyspach Kanaryjskich, a w rolę gospodyni ponownie wcieliła się Kinga Rusin. Kto więc okaże się tytułowym "Agentem"? O tym przekonamy się wiosną przyszłego roku.


RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy