Reklama

Reklama

"Agent - Gwiazdy": Katarzyna Figura dostanie 150 tys. zł za odcinek

Niektórzy pakują walizki, inni jeszcze negocjują warunki. Gwiazdy jadą do Argentyny!

Kto dołączy do Katarzyny Figury w podróży do Argentyny na koszt TVN-u?

Trzeba przyznać Katarzynie Figurze, że potrafi zaskakiwać fanów. Gwiazda przyzwyczaiła nas do wizerunku kobiety luksusowej w szpilkach i eleganckich sukniach. Trudno więc ją sobie wyobrazić wspinającą się po skałach czy skaczącą na bungee. A właśnie takich zadań może się spodziewać w programie "Agent - Gwiazdy", w którym zgodziła się wziąć udział.
 
Czemu aktorka porzuca miejskie wygody i przystępuje do rywalizacji? Jeśli wierzyć plotkom, to podstawowym powodem są pieniądze. Duże! Katarzyna Figura za udział w show ma dostać 150 tys. zł, i to niezależnie od tego, do którego odcinka dojdzie. A jeśli dorzucimy do tego, że udział w "Agencie" oznacza również wyjazd do Argentyny, a więc kraju, do którego wielu chciałoby jechać, to okazuje się, że gra jest warta zachodu.

Nazwiska pozostałych uczestników wciąż owiane są tajemnicą. Wiadomo, że będzie wśród nich Patricia Kazadi i że producenci negocjują z Tomaszem Karolakiem.

Znana jest natomiast prowadząca. Znów będzie nią Kinga Rusin. Dziennikarka już w Argentynie była i nie ma miłych wspomnień. Osiem lat temu pojechała do Buenos Aires w związku z "You Can Dance". Zdjęcia kręcono w niebezpiecznej dzielnicy La Boca. Aby zapewnić ochronę ekipie, wynajęto miejscowych... gangsterów.

Miejmy nadzieję, że tym razem niepotrzebne będą takie zabezpieczenia.

Reklama

W poprzedniej edycji show 14 celebrytów wybrało się do RPA:

TV14
Dowiedz się więcej na temat: Agent - Gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy