Reklama

"Agent-Gwiazdy": Czubówna w szpitalu, Górniak odchodzi

Trwa czwarta edycja programu "Agent-Gwiazdy". Sporo działo się w drugim odcinku. Krystyna Czubówna trafiła do szpitala i nie będzie już brała udziału w produkcji, z show wycofała się Edyta Górniak, a do gry wróciła Kasia Wołejnio. Co działo się w programie?

Edyta Górniak w drugim odcinku programu "Agent-Gwiazdy" / TVN

Uczestnicy czwartej edycji programu "Agent-Gwiazdy" to: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Mariola Gołota, Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Little Monster), Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Andrzej Gołota, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Misiek Koterski i Wiktor Mrozik.

Reklama

Reality show zostało zrealizowane na Wyspach Kanaryjskich, a gospodynią programu jest Kinga Rusin.

Co wydarzyło się w drugim odcinku?

Uczestnicy przebywali na jednej z Wysp Kanaryjskich. Podczas jednego z zadań, kiedy gwiazdy musiały przepłynąć wpław niemal 100 metrów, źle poczuła się Krystyna Czubówna. Dziennikarka nie miała siły, aby dotrzeć do brzegu. Pomógł jej w tym Rafał Jonkisz.

Czubówna została zabrana do szpitala, aby przejść specjalistyczne badania. Po jakimś czasie Kinga Rusin ogłosiła, że znana dziennikarka nie będzie już mogła brać dalej udziału w programie.

W tej sytuacji na jej miejsce wróciła Kasia Wołejnio, która odpadła w pierwszym odcinku produkcji TVN.

To nie koniec niespodzianek. Edyta Górniak niespodziewanie ogłosiła, że wycofuje się z programu.

"Każdy z nas miał inny cel, przychodząc do tego programu. (...) Zmierzyłam się ze sobą. Nic nie jest w stanie pokonać tego, co przeżyłam, skacząc w przepaść" - powiedziała wokalistka.

Trzeci odcinek programu "Agent-Gwiazdy" już za tydzień, 13 marca, w TVN.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agent - Gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje