Reklama

Agata Młynarska: Transfer sezonu!

Jak to? Agata Młynarska poprowadzi nowy program TVP 1 "Świat się kręci"? To chyba pomyłka! Może Agata Konarska? - nawet dla redakcji "TV14" powrót dziennikarki do macierzystej telewizji był dużym zaskoczeniem. A jednak. To fakt. Agata Młynarska znów będzie pracować w TVP.

Polsat przyjął dziennikarkę, kiedy TVP zaczęła odsuwać na drugi plan starsze gwiazdy. Agata Młynarska przepracowała tam ponad sześć ostatnich lat na stanowisku szefowej zespołu nowych projektów. Było to prestiżowe zajęcie, ale przez większość czasu wymagało stania po drugiej stronie kamery, a Młynarska przywykła do pracy na wizji. W ostatnich latach prowadziła już tylko talk--show "Jaka ona jest" w niszowej stacji Polsat Café, a i to było zaledwie kilka odcinków w sezonie. Mało. Nic więc dziwnego, że zapragnęła znów wrócić na ekrany.

Reklama

- W jej duszy gra częsty kontakt z publicznością. Tęskniła za tym, więc nikomu nie odmawiam tego, że chce być gwiazdą. Wierzę, że jeszcze nie raz się kiedyś spotkamy - skomentowała decyzję dziennikarki Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu, a prywatnie koleżanka Agaty.

Co ciekawe, odejście Agaty Młynarskiej z Polsatu zbiegło się w czasie z zatrudnieniem w tej stacji innej gwiazdy, którą TVP uznało za zbyt... starą. Katarzyna Dowbor już przed laty była główną rywalką Młynarskiej. Kiedy okazało się, że to ona poprowadzi nowy program Polsatu "Nasz nowy dom", podobno dawny konflikt odżył. Nie pomogły audiencje u Niny Terentiew. Zresztą na korytarzach Polsatu już od dawna plotkowano, że wpływy Młynarskiej w stacji słabną. Możliwe, że to właśnie z tego powodu dziennikarka zdecydowała się na rewolucję w życiu i powrót do stacji, dzięki której zdobyła sławę i w której przepracowała ponad 16 lat.

- Telewizja się trochę zestarzała, ja odmłodniałam i znowu możemy być fajną parą! - żartowała w czasie konferencji ramówkowej TVP.

Rzeczywiście, wystarczy spojrzeć na zdjęcia, a na pierwszy rzut oka widać, że Agata Młynarska, która odchodziła z TVP, to nie ta sama kobieta, która dzisiaj tam wraca. Uśmiechnięta, zadbana, szczupła i zawsze modnie ubrana. Aż miło popatrzeć! Zwłaszcza że nie zawsze tak było...

Swoją metamorfozę dziennikarka zawdzięcza koledze z Polsatu, Krzysztofowi Ibiszowi. - Królewno, czas na zmiany. Przede wszystkim musisz się wziąć za siebie. Kiedy będziesz szczuplejsza i zdrowsza, poczujesz się inaczej, znowu uwierzysz, że możesz wszystko - miał powiedzieć jakiś czas temu prezenter. A potem motywował ją do ciężkiej pracy i regularnie zabierał na wspólne treningi.

W efekcie Agata schudła 10 kg. Zmieniła też styl: zaczęła wybierać obcisłe i krótkie kreacje. Poza tym coraz śmielej rozmawiała z mediami. Przez ostatnie lata zasłynęła nawet kilkoma kwiecistymi wypowiedziami na temat swojego życia erotycznego!

Nic dziwnego, że zupełnie nową Agatą zainteresowała się ponownie TVP. Zaproponowano jej tam prowadzenie codziennego programu lifestylowego "Świat się kręci". To ma być hit wrześniowej ramówki. Show zastąpi wieczorynkę i będzie rozrywkowym wprowadzeniem do "Wiadomości".

- Nie chcemy pouczać, nie chcemy smęcić. Chcemy pokazać, że w telewizji publicznej może być niezależny program naładowany energią młodych ludzi - opowiada o nowym wyzwaniu zawodowym Agata Młynarska. I widać, że znów jest w swoim żywiole!

Marta Drelich

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | telewizji | nowy program | Świat się kręci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje