Reklama

Reklama

Agata Młynarska trafiła do szpitala!

Agata Młynarska od kilku dni przebywa w szpitalu. Jej choroba dla lekarzy stanowi tajemnicę. Na co cierpi popularna dziennikarka?

W 2013 roku Agata Młynarska trafiła do szpitala. Lekarze długo nie mogli zdiagnozować jej choroby.

O tym, że jest w szpitalu napisała na swym profilu na Instagramie sama Agata Młynarska.

"Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać" - wyznała dziennikarka.

"Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy. I tym razem pani profesor Grażyna Rydzewska stanęła na wysokości zadania. Dziękuję".

Reklama

Agata Młynarska od lat choruje na przewlekłe nieswoiste zapalenie jelit. W 2017 roku po raz pierwszy opowiedziała o chorobie. Zaczęło się od nawracających bóli brzucha, które po czasie stały się nie do zniesienia. Inne objawy to zmęczenie, bezsenność, wzdęcia. 

Nieswoiste zapalenie jelit jest niezwykle trudnym w leczeniu schorzeniem. Dziennikarka całkowicie odstawiła produkty zawierające laktozę i gluten. Na pogorszenie stanu zdrowia ma wpływ również stres.

"Życie z tą chorobą jest wyzwaniem, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ona zaskoczy, kiedy będzie pogorszenie" - mówiła w wywiadzie dla "Na Żywo".

Z tego powodu lekarka prowadząca Agatę Młynarską zaleciła jej psychoterapię.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje