Reklama

Reklama

Agata Młynarska przeprowadziła się z Walencji do Warszawy

Choć mieszkanie w Hiszpanii było spełnieniem jej marzeń, postanowiła jednak wrócić do Polski. Po ośmiu miesiącach spędzonych w Walencji Agata Młynarska znów zamieszkała w Warszawie.

Gdy jesienią zeszłego roku Agata Młynarska leciała na urlop do pełnej słońca Hiszpanii, chciała tylko odpocząć i złapać trochę dystansu do tego, co się dzieje w Polsce, gdzie właśnie nabierała na sile druga fala pandemii. Wakacje w okolicach Walencji miały dla niej też ważny rodzinny aspekt. Mąż dziennikarki, Przemysław Schmidt, kończył wtedy zagraniczne studia i para wreszcie mogła się spotkać po dłuższym czasie.

Wspólnie spędzony czas w Hiszpanii był dla nich tak cenny, że spontanicznie podjęli decyzję o pozostaniu w tym kraju razem na dłużej. Wynajęli w okolicach Walencji dom z widokiem na morze, a w kolejnych postach na Instagramie dziennikarka pokazywała, jak coraz bardziej są zadomowieni w nowym miejscu. Przeprowadzka do Hiszpanii nie przeszkadzała Młynarskiej w tym, by cały czas pracować zdalnie. Przeprowadzała wywiady online w ramach swojego cyklu #Agatasiękręci, brała udział w spotkaniach, nie zapominała o wspieraniu akcji WOŚP czy Fundacji TVN. O tym, że Młynarska zaczęła traktować Hiszpanię jak swój drugi dom, może świadczyć również to, że razem z mężem zdecydowali się na adopcję z miejscowego schroniska psa Sibio.

Reklama

Wspólne spacery z nowym pupilem po hiszpańskiej plaży na razie się skończą, bo w najnowszym poście dziennikarka zdradziła, że po ośmiu miesiącach znowu przeprowadza się do Polski. "No to lecę do Warszawy! Miały być dwa tygodnie, było osiem miesięcy! W Walencji deszcz... ja też płaczę, bo to był niezwykły czas..." - napisała Młynarska we wpisie, do którego dołączyła swoje zdjęcie z pokładu samolotu.

Jeden z pierwszych komentarzy zostawił Piotr Gąsowski, serdeczny przyjaciel dziennikarki, który niedawno odwiedził ją w jej hiszpańskim domu. "Miękkiego lądowania! Widzimy się w Polsce! A ja, o paranoja, jeszcze 3 dni będę się 'męczył' w tej Twojej Hiszpanii!" - napisał żartobliwie aktor. Za to internauci dopytywali się, co z Sibio - czy on również przenosi się do Polski. Okazuje się, że tak, tyle że będzie podróżował samochodem razem z mężem Młynarskiej.

Dlaczego dziennikarka zdecydowała się na powrót do Polski, tego na razie nie zdradziła. Czyżby szykował się jakiś nowy ważny projekt zawodowy?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL