Reklama

Reklama

Agata Młynarska: Pożegnanie z programem "Świat się kręci"

W środowym wydaniu programu "Świat się kręci" Agata Młynarska pożegnała się z widzami cytując słowa piosenki Wojciecha Młynarskiego „Idź swoją drogą”.

Agata Młynarska w swym ostatnim występie w programie "Świat się kręci"?

- Mówię to z ogromnym przejęciem i wzruszeniem, ponieważ jest to na pewno w tym sezonie mój ostatni program, a kto wie czy w ogóle nie ostatni mój program "Świat się kręci" - powiedziała Młynarska dziękując przy okazji całej redakcji programu oraz współpracownikom.

"Chciałam też podziękować Telewizji Polskiej, że we mnie uwierzyła" - dodała Młynarska.

Na koniec dziennikarka przypomniała słowa piosenki "Idź swoją drogą" autorstwa jej ojca: "Bo przecież jest niejeden szlak, gdzie trudniej iść, lecz idąc tak / Nie musisz brnąć w pochlebstwa dym / I karku giąć przed byle kim / Rozważ tę myśl, a potem idź, idź swoją drogą".

Reklama

Młynarska pożegnała się też z widzami na Facebooku.

Decyzję odnośnie do przyszłości programu "Świat się kręci" zarząd TVP ma podjąć do końca czerwca. W chwili obecnej nie wiadomo, czy jego formuła przejdzie gruntowne zmiany czy format zniknie z anteny telewizji publicznej. Niewykluczone więc, że ostatni odcinek bieżącego sezonu programu, który wyemitowany zostanie 10 czerwca, będzie końcem show.

Program "Świat się kręci" zadebiutował na antenie TVP1 we wrześniu 2013 roku. Nadawany był od poniedziałku do piątku o godz. 18.30, a więc bezpośrednio przed programem informacyjnym "Wiadomości". Na początku maja 2016 roku zarząd TVP zmienił godzinę emisji na 16.00. Od tego momentu program zaczął tracić widzów - oglądalność spadła prawie o połowę.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje