Reklama

Agata Kulesza wybiera dobrze

Jest szczęśliwą żoną i mamą szesnastolatki. Popularność dała jej wygrana w "Tańcu z gwiazdami". Wybiera trudne role, takie jak w "Róży" czy "Idzie". Teraz TVP planuje nakręcić drugi sezon serialu "Krew z krwi" z Agatą Kuleszą w roli głównej.

Nie wyobraża sobie życia bez pracy w teatrze i ambitnych filmach. Ale docenia też seriale. - Lubię je i oprócz tego, że pozwalają się aktorom utrzymywać, są dla nich dobrym poligonem technicznym - powiedziała Agata Kulesza w jednym z wywiadów.

Reklama

- Na planie trzeba się nauczyć szybkiej koncentracji, być obytym z kamerą, umieć trzymać pozycję, łapać światło - wyjaśniła.

Gwiazda przyznaje, że od wczesnej młodości chciała być aktorką. Należała do dziecięcych zespołów, śpiewała w chórze, chętnie występowała. - Uważam, że dobrze wybrałam zawód - twierdzi dziś z przekonaniem.

A jak wybrała w życiu prywatnym? Równie dobrze. Jest szczęśliwą żoną operatora Marcina Figurskiego (zdjęcia m.in. do "Heli w opałach" i "rodzinki.pl"). Mają 16-letnią córkę Mariannę.

- Wszyscy się dziwią, że nie chodzimy z Marcinem razem na bankiety. A ja mam z nim swój świat przy naszym stole w domu, w piżamie. Dużo rozmawiamy, cieszymy się sobą. Nie jest misiem przytulakiem, trzyma mnie w pewnej dyscyplinie. Nie pozwala się rozczulać, a jednocześnie jest dobry - mówi.

Agata Kulesza przyznaje też, że kiedyś była bardzo zazdrosna. - Wyrosłam z tego, mam do męża zaufanie. Poza tym uważam, że gdyby się coś stało, on też ryzykuje: utratę mnie! - śmieje się aktorka.

Ewa Modrzejewska

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje