Reklama

Reklama

Adriana Kalska w kusej sukience

Adriana Kalska dodała nowe zdjęcia na swój Instagram. Piękna aktorka tym razem zaprezentowała się w krótkiej sukience, stawiając na nieco ostrzejszy look. W komentarzu padło odniesienie do jej... "męża"! O co dokładnie chodzi?

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski razem

Adriana Kalska z pewnością nie ma czasu się nudzić! "M jak miłość" i "Papiery na szczęście" to seriale, w których piękna aktorka wciela się w dwie kompletnie różne postacie. Widzowie pokochali Kalską najpierw jako Izę: partnerkę Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość", by następnie komplementować ją za rolę Marty w nowym serialu TVN7.

Mimo tego, że Kalska ma pełne ręce roboty, to nie zapomina o aktualizacji swojego konta na Instagramie! Właśnie tam trafiła niedawno kolejna porcja fotografii ukazujących aktorkę w ciekawym wydaniu.

Reklama

Krótka sukienka w połączeniu z ciemną kurtką, obcasami i dopasowaną torebką sprawiły, że ukochana Mikołaja Roznerskiego zaprezentowała się w nieco innym niż dotąd wydaniu. Taka zmiana w wyglądzie nie mogła przejść niezauważona w sieci!

Adriana Kalska zachwyca na Instagramie

Adriana Kalska na Instagramie cieszy się sporą popularnością: jej konto śledzi ponad 250 tys. internautów! Nic więc dziwnego, że pod najnowszym wpisem gwiazdy szybko zaroiło się od  pochlebnych wypowiedzi.

"Śliczna", "Cudne zdjęcia. Piękna Pani jest P.Ado, Pan Mikołaj ma wielkie szczęście", "Wyglądasz normalnie jak nastolatka", "Jak zawsze stylowo i pięknie" - pisali fani.

Co ciekawe, jedna z internautek nawiązała do partnera Kalskiej, pieszczotliwie nazywając go "mężem"! "Czyżby randka z mężem... PETARDA" - napisała. 

Nic jednak nie wskazuje na to, by weselne dzwony już zabiły dla Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Wprawdzie w mediach od czasu do czasu pojawiają się doniesienia o przygotowaniach aktorskiej pary do tego ważnego dnia, ale zarówno Kalska, jak i jej partner cenią sobie prywatność, przez co nie odnoszą się do krążących plotek.

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje