Reklama

Reklama

Adele udzieli wywiadu Oprah Winfrey

Choć premiera nowego albumu Adele odbędzie się dopiero 19 listopada, to artystka cały czas podgrzewa atmosferę przed tym wydarzeniem. Brytyjska piosenkarka właśnie ogłosiła, że będzie bohaterką specjalnego dwugodzinnego programu stacji CBS. W show "Adele One Night Only”, które zostanie wyemitowane 14 listopada, fani nie tylko usłyszą stare przeboje piosenkarki i utwory z jej najnowszej płyty, ale też zobaczą specjalny wywiad, który z Adele przeprowadzi Oprah Winfrey.

Adele

Zgodnie z komunikatem prasowym opublikowanym przez stację CBS brytyjska wokalistka w specjalnym programie “Adele One Night Only" nie tylko zagra wyjątkowy koncert, podczas którego zaśpiewa m.in. utwory z najnowszej płyty. Artystka zdecydowała się też z tej okazji udzielić szczerego wywiadu. Rozmawiać z nią będzie specjalistka od trudnych rozmów i wyciągania intymnych zwierzeń Oprah Winfrey.

Adele: O co zapyta ją Oprah Winfrey?

Można się zatem spodziewać, że królowa amerykańskiej telewizji zapyta Adele nie tylko o muzykę i historię powstawania płyty “30", ale też o jej życie prywatne, rozwód, spektakularną metamorfozę i wychowania syna.

Reklama

Dwugodzinne show będzie emitowane w niedzielę 14 listopada od godziny 20:30 (czasu amerykańskiego) na CBS. Będzie można je również obejrzeć na platformie streamingowej Paramount+.

Całość zdaje się być idealnym wstępem do premiery najnowszej płyty Adele “30", z którą piosenkarka powraca po sześciu latach nieobecności na scenie. Na razie artystka może napawać się ogromnym sukcesem zapowiadającego płytę singla “Easy on Me", który już zdołał pobić rekordy popularności.

Oprah Winfrey: Specjalistka od ważnych wywiadów

O wywiad z Oprah Winfrey zabiega też Britney Spears, o której jest ostatnio głośno z powodu sądowego konfliktu ze sprawującym od 13 lat kuratelę nad jej majątkiem ojcem. "Britney miała wiele próśb o wywiad, ale wybrała Oprah, a Oprah i jej zespół są bardzo zainteresowani. Britney czuje się gotowa do omówienia tego, co wydarzyło się w jej życiu" - powiedziała osoba z otoczenia piosenkarki.

Przypomnijmy, że w marcu Oprah Winfrey przeprowadziła pierwszy wspólny wywiad z aktorką Meghan Markle oraz jej małżonkiem, księciem Harrym po ich rozstaniu z brytyjską rodziną królewską i przeprowadzce do USA. W rozmowie z z gwiazdą amerykańskiego talk-show opowiedzieli oni o brytyjskiej rodzinie królewskiej i panujących tam relacjach.

Wyczekiwana po dwóch stronach Atlantyku rozmowa wywołała natychmiast gorące dyskusje w mediach społecznościowych. Walcząca z brytyjskimi tabloidami para wzbudza nieprzerwane zainteresowanie mediów żądnych informacji dotyczących kulisów funkcjonowania dworu.

 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Oprah Winfrey | Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje