Reklama

Adam Kraśko: Bohater programu "Rolnik szuka żony" w "Celebrity Splash"

Adam Kraśko, znany z programu "Rolnik szuka żony", bierze udział w kolejnym telewizyjnym show "Celebrity Splash". Niemal 2-metrowy mężczyzna, ważący blisko 170 kilogramów, zdradził, że bardzo boi się wysokości. Opowiedział też, co wydarzyło się po zakończeniu "Rolnika...".

O treningach do programu "Celebrity Splash" i przełamywaniu lęków Adam Kraśko opowiedział w rozmowie z Robertem Patoletą.

Reklama

źródło: WideoPortal/x-news

Rolnik wyznał, że nie czuje się celebrytą i opowiedział o relacjach z uczestnikami po zakończeniu programu. Dodał, że nadal szuka żony. "Może w wodzie?" - wyznał.

"'Rolnika' traktowałem jako przygodę, a przy okazji poznałem fajnych ludzi. Dzięki 'Rolnikowi' jestem też tutaj. Nie ukrywam, gdyby mnie w tamtym programie nikt nie zauważył, nikt by do mnie na tę moją wieś nie dotarł" - przyznaje Adam Kraśko.

"Różne pogłoski chodziły na mój temat... Nagrałem swoją piosenkę, pokazałem swoją pasję i ludzie mówili, że chcę się lansować. To nie jest prawda, że ja chce się lansować. Jeżeli mam coś do pokazania, to czemu mam tego nie robić?" - dodaje.

Adam Kraśko powiedział, że po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony" wciąż utrzymuje kontakt z jego uczestnikami, ale nie z Anką - nie chce się jej narzucać [przypomnijmy, że w programie Adam wybrał Ankę, która się w nim zakochała, a potem powiedział jej, że może z jego strony liczyć tylko na przyjaźń - red].

"Po programie nawiązały się kontakty, nawiązały się przyjaźnie. Ja utrzymuje kontakt z chłopakami i niektórymi dziewczynami. Niedawno było spotkanie, które w swoich okolicach organizował Zbyszek. Wiem, że było sporo osób, ja niestety nie mogłem być z racji obowiązków związanych z programem 'Celebrity Splash'. To są fajni, niesamowici ludzie. Chciałbym, żeby te przyjaźnie przetrwały. Od razu uprzedzam pytanie, że z Anką nie otrzymuje kontaktu, ale to nie znaczy, że skreślam ją ze znajomych. po prostu nie chcę się jej narzucać" - stwierdził.

źródło: WideoPortal/x-news

Adam Kraśko opowiedział również, dlaczego zdecydował się na udział w programie "Celebrity Splash". Wyznał, że ma... lęk wysokości i boi się skoków do wody.

"Występ w tym programie wiąże się ze skokami do wody z różnej wysokości. Dla mnie to jest naprawdę problem, bo mam lęk wysokości. Pomału pokonuję jednak ten problem. Na udział w programie zdecydowałem się, bo chcę przełamać swój lęk, chcę się przekonać, jakie granicę mogę przekroczyć. Z każdym treningiem te granice już są przeze mnie przekraczane. Mam nadzieję, że uda mi się nie zawieść trenera i nie zawieść grupy" - dodał.

źródło: WideoPortal/x-news

Program "Celebrity Splash" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Uczestnicy show będą wykonywali skoki do wody z trampolin i platform umieszczonych na wysokościach 3, 5, 7,5 i 10 metrów. W programie biorą udział celebryci, wokaliści, aktorzy oraz sportowcy.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: celebrity splash | Rolnik szuka żony | Celebrity Splash!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje