Reklama

Ada Fijał w "Hell's Kitchen"

Od kiedy Ada Fijał została mamą, bardzo rzadko pojawia się publicznie. Jednak już we wtorek, 21 października, aktorkę będziemy mogli zobaczyć w "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni".

Ada Fijał została mamą pod koniec sierpnia. Mimo opieki nad synkiem, aktorce udało się znaleźć czas, aby pojawić się w piekielnej restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro. Jak Ada wspomina wizytę w "Hell's Kitchen"?

Reklama

- Wojciech Modest Amaro jest piekielnym szefem. Niezależnie od panujących w jego kuchni niezwykłych smaków, które lubię, nie zdecydowałabym się na udział w konkursie. Wolę próbować dań, niż gotować - stwierdziła.

- Uczestnicy programu nie mają też takiego komfortu, jak my na planie serialu, gdzie w razie czego można nagrać dubla. W "Hell's Kitchen" wszystko dzieje się na żywo, jest wybuchowo i gorąco. Emocje są podkręcone do granic możliwości - dodała.

Przypomnijmy, że oprócz Ady Fijał w programie pojawi się także aktor Kuba Wesołowski. Uczestnicy wspólnie z szefem Wojciechem Modestem Amaro odwiedzą jego restaurację.

Co jeszcze czeka widzów "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni"? Przekonamy się już 21 października o godzinie 20:05 w Polsacie.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | ada | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje