Reklama

A co żona na to?

W nowym magazynie "Czego pragną kobiety" Marek Bukowski przedstawi męski punkt widzenia na damskie sprawy.

Dobra passa Marka Bukowskiego trwa! Przystojny aktor, który gra w "Na dobre i na złe" oraz "Hotelu 52", a wiosną przyszłego roku zobaczymy go również w nowym serialu kryminalnym Polsatu "Na krawędzi", właśnie debiutuje jako gospodarz nowego programu w Polsat Café!

Reklama

W magazynie "Czego pragną kobiety" (poniedziałek, godz. 21:00) przedstawi męski punkt widzenia na damskie sprawy. Pikanterii dodaje fakt, że kobieca riposta będzie należała m.in. do jego żony, Ewy, gwiazdy "Galerii".

- To nie jest uległa kobiecina, która podaje rano śniadanie do łóżka, bo byłem dla niej miły - zażartował kiedyś aktor, opowiadając o żonie.

Są małżeństwem od ponad 20 lat. Specjalnie dla ukochanego, Ewa przeniosła się z łódzkiej filmówki na studia do Krakowa. Decyzję o ślubie podjęli spontanicznie, pod wpływem nagłego impulsu.

Z czasem okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Dziś są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów i od lat razem tworzą filmy.

- Skoro teraz wszyscy się rozwodzą, postanowiliśmy, że z nami będzie inaczej - wyznał Marek Bukowski w jednym z wywiadów.

W innym dodał: - Jeśli jestem z kobietą 20 lat, to znaczy, że chcę z nią być. My nie jesteśmy ze sobą dlatego, że nie możemy się rozwieść. Gdybyśmy chcieli, zrobilibyśmy to.

Nowe wyzwanie zawodowe z pewnością nie zaszkodzi najpiękniejszej parze w show-biznesie, a "wojna płci", jaka może wybuchnąć przy produkcji nowego programu, tylko podniesie temperaturę w ich związku.

- Potrafimy się ostro pokłócić, tak na poważnie, a po półgodzinie już się z tego śmiać - zdradził Bukowski. Co ciekawe, pierwszy odcinek "Czego pragną kobiety" poświęcony będzie... kobiecym zakupom.

Gośćmi, którzy spróbują rozgryźć, czego pragną kobiety i jak oni się w tych pragnieniach odnajdują, będą: Radosław Majdan, Andrzej Grabowski, Mamed Khalidov i Bartek Kasprzykowski.

A co o zakupach sądzi sam Bukowski? W końcu mówi się, że jest jednym z lepiej ubranych aktorów. - To wyłącznie zasługa mojej żony - odpowiada. - To ona mnie ubiera.

Aleksandra Lipiec

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marek Bukowski | Bukowski | Czego pragną kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje