Reklama

6. sezon "Gry o tron": Jest polski zwiastun [tylko dla dorosłych]

Pojawił się polski zwiastun nowego sezonu serialu "Gra o tron". Zapowiedź 6. odsłony produkcji HBO przeznaczona jest tylko dla dorosłych widzów.

Pojawił się polski zwiastun nowego sezonu serialu "Gra o tron". Zapowiedź 6. odsłony produkcji HBO przeznaczona jest tylko dla dorosłych widzów.
Nowy sezon "Gry o tron" można będzie oglądać od 25 kwietnia /HBO

Najnowsza odsłona "Gry o tron" zadebiutuje na antenie HBO 25 kwietnia.

To bardzo dobra wiadomość dla fanów cyklu, biorąc pod uwagę, że muszą oni jeszcze trochę poczekać na "Wichry Zimy", czyli szósty tom książkowej sagi. George R.R. Martin poinformował bowiem jakiś czas temu na swoim blogu, że jej premiera została opóźniona. Pisarz nie zakończył jeszcze prac nad powieścią ani nie ujawnił, kiedy skończy ją pisać. Nie sprecyzował również daty wydania "Wichrów Zimy".

- "Wichry Zimy" nie są ukończone. Wierzcie mi, nie piszę tego z radością. Jesteście rozczarowani, ale nie jesteście w tym sami. Zawiedzeni są wydawcy, zawiedzione jest HBO, mój agent i tłumacze... ale nikt nie jest tak zawiedziony jak ja. Od miesięcy niczego więcej nie pragnąłem, jak powiedzieć 'Skończyłem "Wichry Zimy'. Ale książka nie jest skończona. I nie zakończę jej jutro, ani za tydzień. Na szczęście wiele jest już napisane. Setki stron. Kilkadziesiąt rozdziałów" - wyznał Martin.

Reklama

W obsadzie 6. sezonu show zobaczymy nowe twarze: Maxa von Sydowa i Iana McShane'a. Ten pierwszy wcieli się w... Trójoką Wronę, czyli nauczyciela wprowadzającego Brana Starka w arkana magii. Co ciekawe postać ta pojawiła się już pod koniec czwartej serii produkcji HBO (w piątej ten wątek w ogóle nie był poruszany) i wówczas Trójoką Wroną był Struan Rodger.

Widzowie zobaczą też postać Jona Snowa, granego przez Kita Haringtona. Dla wielu może być to duże zaskoczenie, ponieważ postać ta została zamordowana w ostatnim odcinku piątego sezonu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron

Reklama

Reklama

Reklama