Reklama

Reklama

"2XL": Tak leczy złamane serce

Edyta Jungowska gra jedną z głównych ról w serialu "2XL". Laura to świetny dietetyk, polecany przez klientów. Niestety jej wygląd często nie przekonuje, co więcej - klienci mają trudności z zaufaniem jej - w końcu co to za dietetyk, który sam zmaga się z nadwagą? Gdy na jej drodze stanęła Agata (Elżbieta Romanowska), jej życie nabrało tempa!

Edyta Jungowska wyznała niedawno, że straciła kiedyś rolę przez swoją wagę. Aktorka chciała wziąć udział w "Ogniem i mieczem" i zagrać Horpynę, ale...

- Wydawało mi się, że super się nadaję, bo to była duża kobieta. Ale gdy producent i reżyser zobaczyli mnie na żywo, usłyszałam: "Ale pani Edyto! Pani jest taka malutka! Taka chudziutka! O czym my tu mamy rozmawiać?". I zostałam odesłana z kwitkiem. Tak naprawdę nie wiem, ile ról dostałam, a ilu nie z powodu swoich warunków. Na szczęście jest zapotrzebowanie na takich aktorów jak Cezary Żak i Elżbieta Romanowska, która gra ze mną w "2XL", bo świat jest różnorodny - mówi Jungowska.

Reklama

A co się wydarzy w najnowszym odcinku serialu?

Laura (Edyta Jungowska) leczy złamane serce w domu ojca. Nie może sobie poradzić ze świadomością, że mąż (Przemysław Sadowski) ją zdradza. Pocieszenia szuka - jak zwykle - w słodyczach. Robi to oczywiście w ukryciu. Wstydzi się swojej słabości, wobec siebie czuje się jednak usprawiedliwiona.

Leszek (Jan Monczka) próbuje podnieść na duchu zgnębioną córkę. Także Ola (Natalia Klimas) niepokoi się stanem ducha Laury - a szczególnie tym, że kolejny silny wstrząs Laura może przypłacić przybraniem na wadze. Każdy z nich ma różne zdanie na temat zdrady Karola i tego, jak Laura powinna się zachować... Ciekawe, kogo posłucha.

Tymczasem Alek (Piotr Rogucki), miłośnik smukłego i kształtnego kobiecego ciała, postanawia poderwać szefową (Elżbieta Romanowska). Ma nadzieje, że w ten sposób atmosfera tyranii nieco zelżeje. Przecież kobiety tracą głową, gdy są zakochane! Pytanie tylko, czy Agata Dec byłaby w stanie zakochać się w Alku...

Emisja 3. odcinka "2XL" już w czwartek, 19 września, w telewizji Polsat.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | 2XL | aktorka | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy