Reklama

Reklama

"2XL": Co nowego w serialu?

Laura (Edyta Jungowska) staje się coraz bardziej podejrzliwa wobec Karola (Przemysław Sadowski). Kusi ją, aby zajrzeć do laptopa męża i poszukać dowodów jego niewierności. Tymczasem Agata (Elżbieta Romanowska) za pomocą różnych mniej lub bardziej skutecznych wybiegów unika Roberta.

Co u Laury?

Laura dzwoni do siostry z pytaniem, czy powinna przeszukać maile Karola.

- Małżeństwo to nie KGB - twierdzi serialowa Ola. - Tylko spółka, w której obowiązuje zasada ograniczonego, ale jednak zaufania.

Wątpliwość goni wątpliwość, a niepewność wzmaga podejrzliwość. Dochodzi do tego, że Laura śledzi Karola, a gdy on ją przyłapuje na gorącym uczynku, ta udaje że to przypadek.

Po naradzie z Agatą, Jurkiem i Bożeną, ze wstydu przed Karolem, dietetyczka spędza noc u Agaty. To nie pomaga. Laura czuje, że nie ucieknie przed podejrzeniami - wyimaginowanymi bądź też nie. Za każdym razem obiecuje sobie, że to ostatni raz, wciąż jednak sprawdza maile męża i sms. Nie będzie to najlepszy pomysł na poradzenie sobie z narastającą zazdrością.

Reklama

Co gorsza, Laura nie może przełamać się do zbliżenia z Karolem. Z kolei Zabawski tylko czeka, aż żona "odblokuje się". Jest przekonany, że dobre pożycie małżeńskie to gwarancja udanego związku. Ciekawe tylko, ile starczy mu cierpliwości...

Co u Agaty?

Agata za pomocą różnych mniej lub bardziej skutecznych wybiegów unika Roberta. Nie wie, jak się wykpić z obiecanego drinka. Nie ma ochoty na prywatne rozmowy z kolegą z pracy. Dystans między nimi jak najbardziej jej odpowiada. Robert w mig odczytuje powód zachowania Agaty. Konfrontuje ją ze swoimi przypuszczeniami.

Dec jest przekonana, że nie pomyliła próbówek podczas badań. Uważa, że ktoś kopie pod nią dołki, aby ją pogrążyć. Żąda od Piotra specjalnego dochodzenia. Tymczasem Alek grozi, że powie Jaremie, iż to on - Igor - jest odpowiedzialny za podmienienie próbówek, jeśli Igor nie będzie się go słuchał. Snuje wizje, jak byłoby sielsko, gdyby w laboratorium zabrakło Agaty. Obmyśla kolejny plan usunięcia szefowej z pracy...

W końcu pod naciskiem przyjaciół Agata umawia się z Robertem na wieczór. Zastrzega jednak, na które tematy wolno z nią rozmawiać, a które należy unikać. Laura, Bożena i Jurek aż za bardzo angażują się w to spotkanie. Laura umawia Agatę do kosmetyczki, Jurek załatwia wieczorowe sukienki. Niestety, Agata w ostatnim momencie zmazuje makijaż i przebiera się.

Ciekawie zapowiadający się wieczór kończy się bardzo nieprzyjemnie. W barze Agata i Robert trafiają na towarzystwo krawaciarzy, którzy niegrzecznie komentują rozmiar Agaty. Ich niewybredne uwagi doprowadzają Dec do łez. Robert używa najbardziej niezawodnego argumentu - pięści. Na miejsce przyjeżdża policja. Robert dostaje mandat. Agata jest pod wielkim wrażeniem "Górala", jak nazywa teraz Roberta.

Dec, zmęczona nadwagą i bólem kręgosłupa, postanawia pojechać na turnus głodówki. Uważa, że dieta rozpisana przez Laurę jest nieskuteczna - do tej pory nie widzi efektów. Wyjazdu kategorycznie zabrania jej Laura. Czy uparta laborantka posłucha przyjaciółki?

Emisja 5. odcinka "2XL" już w czwartek, 3 października, w Polsacie.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | Piotr Stramowski | 2XL | serial | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL