Reklama

"250 m² Kuby Wojewódzkiego": Nowy talk-show w Playerze

Już 3 kwietnia w Playerze zadebiutuje najnowszy talk-show Kuby Wojewódzkiego, "250 m² Kuby Wojewódzkiego"! W nowym autorskim projekcie gospodarz zaprasza do domowego zacisza, na prywatną kanapę. Jako pierwszy zasiądzie na niej kontrowersyjny raper Quebonafide.

PIerwszym gościem Kuby Wojewódzkiego będzie Quebonafide

Choć wyjątkowa sytuacja przyśpieszyła zakończenie wiosennego sezonu "Kuby Wojewódzkiego", popularny showman nie da fanom o sobie zapomnieć. Już 2 kwietnia Player zaprasza na nowy program króla TVN-u, "250 M² Kuby Wojewódzkiego".

Reklama

Zmieniają się okoliczności, ale nie prowadzący i jego dociekliwa natura. Tym razem Kuba Wojewódzki zaprosi widzów do swojego domu, gdzie na prywatnej kanapie posadzi rapera Quebonafide’a. I, oczywiście, weźmie go w krzyżowy ogień pytań. Co wyniknie ze spotkania dwóch tak silnych osobowości?

Premierowy odcinek "250 m² Kuby Wojewódzkiego" zobaczą wszyscy użytkownicy serwisu Player.

"Funkcjonujemy w bezprecedensowych czasach, ale nie dajmy się temu przytłoczyć! Player - jak i cała firma TVN Discovery Polska - od zawsze próbuje nowych rozwiązań. Obecna sytuacja zmobilizowała nas do kręcenia projektów w domach. Kuba Wojewódzki to jedna z ulubionych osobistości wśród użytkowników Playera. Cieszymy się, że jego nowy talk-show poszerzy ofertę produkcji Player Original. Liczę, że taka formuła spodoba się widzom!"- mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Twórcy show i sam gospodarz nie wykluczają kolejnych odcinków nowego projektu w przyszłości.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje