Reklama

Reklama

25-lecie Miss Polski: Ada Sztajerowska nie przekaże korony!

7 grudnia 2014 roku w Krynicy-Zdroju odbędzie się 25. finał konkursu Miss Polski. W tym czasie w Wielkiej Brytanii będzie trwało także zgrupowanie Miss World. Z powodu pokrywających się terminów Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska nie będzie obecna na finale krajowym i nie będzie mogła przekazać korony Miss Polski 2014. Wiemy jednak, kogo Sztajerowska poprosiła o zastąpienie w tym obowiązku!

Data zgrupowania Miss World pokrywa się z finałem Miss Polski 2014. Obowiązki na arenie międzynarodowej uniemożliwią Sztajerowskiej obecność na finale krajowym. Ada poprosiła o przysługę Mistera Polski Rafała Maślaka, który w jej imieniu 7 grudnia koronuje najpiękniejszą Polkę.

- To duży honor koronować najpiękniejszą Polkę. Obiecuję dbać o koronę od dnia wylotu Ady do samego finału. Zawiozę ją 7 grudnia do Krynicy i dopilnuję, żeby trafiła do najpiękniejszej Polki - mówi Rafał Maślak.

- Wybory Miss Polski to święto naszych pięknych kobiet. Nie ma wątpliwości, że uroda polskich pań jest w światowej czołówce - dodaje Mister Polski.

Reklama

Maślak to jeden z jurorów w konkursie. W obradach panelu jurorskiego wezmą udział także m.in. Ewa Wachowicz, Viola Piekut, dr. n. med. Krzysztof Gojdź oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Podczas gościnnej wizyty w programie "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" Sztajerowska zaprosiła do jury konkursu Wojciecha Modesta Amaro.

Jubileuszowa gala 25-lecia Miss Polski już za niespełna miesiąc na żywo w Polsacie!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miss Polski 2014 | ada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje