Reklama

10-letnia debiutantka w "Pensjonacie nad rozlewiskiem"

- Dołączyła do nas przeurocza, młoda gwiazda lat 10 - Milena Walenta - producentka Katarzyna Kalicińska przyznała w rozmowie z PAP Life . Po czterech latach przerwy ekipa filmowców realizuje na Mazurach zdjęcia do nowej części serialu TVP "Pensjonat nad rozlewiskiem".

MIlena Walenta (2P) na planie "Pensjonatu nad rozlewiskiem"

"Mały, piegowaty rudzielec, który zawładnął sercami wszystkich" - tak o Walencie mówi Kalicieńska. - Takie talenty zdarzają się rzadko. Nie dość, że świetnie gra, to w dodatku śpiewa - opisuje producentka.

Reklama

Jak dodaje Kalicińska, podczas nagrywania scen na planie nie obyło się bez płaczu. - Oj, będzie wyciskanie łez. To bardzo dobry wątek i świetna dziewczynka - ocenia.

Obok aktorów znanych z poprzednich serii zobaczymy też nowe twarze, m.in. Mikołaja Krawczyka. - To fantastyczny aktor. Doskonale gra. Świetnie się wtopił w ekipę, która jest już zżyta - zdradza Kalicińska. Mikołaj Krawczyk wcieli się w rolę Adama, tajemniczego gościa pensjonatu, który namiesza w losach bohaterów sagi.

- Dziewczyny nam pięknie dojrzały. Jest to bardzo atrakcyjna wizualnie obsada. To pięknie dziewczyny, w pięknych okolicznościach przyrody. Bo i Asia Brodzik, i Olga Frycz, Ania Czartoryska, Laura Breszka, Sylwia Juszczak, Julka Pogrebińska - dołączyła też do naszej obsady, Asia Drozda. Mamy również fantastycznych aktorów: Antka Królikowskiego, Jurka Schejbala, Piotra Grabowskiego, Mateusza Janickiego. Jest bardzo ciekawie. Bardzo dużo się dzieje w tym sezonie - podkreśla producentka.

Zdaniem Kalicińskiej w nowym sezonie "będzie i wzruszająco, i zabawnie, ale też groźnie, bo mamy wątek kryminalny, a i adwokat wkroczy do akcji".

Premierowy odcinek szóstego sezonu sagi widzowie TVP zobaczą 3 grudnia.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pensjonat nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje