Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca jako Kora

W drugim odcinku piętnastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Paulina Sykut-Jeżyna wcieliła się w legendę polskiej sceny muzycznej - Korę. Jej charakteryzacja, wykonanie i aura, jaką emanowała na scenie, były pięknym hołdem oddanym artystce, którą Paulina osobiście znała i podziwiała.

W drugim odcinku piętnastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Paulina Sykut-Jeżyna wcieliła się w legendę polskiej sceny muzycznej  - Korę. Jej charakteryzacja, wykonanie i aura, jaką emanowała na scenie, były pięknym hołdem oddanym artystce, którą Paulina osobiście znała i podziwiała.
Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora /Polsat

- Bardzo chciałam wylosować piosenkę Kory. Pomimo, że wychowywałam się na jej muzyce, uwielbiałam ją, i jest ona dla mnie artystką, która mnie zbudowała, to kiedy zaczęłam pracować nad jej piosenką to pomyślałam sobie, to wcale nie jest takie łatwe. Pomimo tego, że ta Kora wciąż śpiewa we mnie - powiedziała Paulina przed swoim występem.

Na rozmowie z Maćkiem Dowborem oraz podczas wykonania Paulina cały czas miała przy sobie talizman - kamień, który otrzymała od Kory. Widnieje na nim czterolistna koniczyna, a na drugiej stronie piękny motyl.

Reklama

Czy talizman przyniósł Paulinie zwycięstwo? Czy jury zachwyciło się tym występem? Musicie to sprawdzić!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w piątek o godzinie 20:05 w Polsacie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 | Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL