Reklama

Telekamery "Tele Tygodnia" 2010

"Jaka to melodia" czy "Milionerzy"?

W nowej edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2010 postanowiono wydzielić teleturnieje z ubiegłorocznej kategorii "program rozrywkowy". Laureata w kategorii "teleturniej" poznamy już 25 stycznia 2010 roku.

W kategorii "Teleturniej" prym wiedzie Telewizja Polska, która wśród nominowanych programów ma aż trzy swoje produkcje, czyli "Familiadę" (Dwójka), "Jaka to melodia" (Jedynka) i "Tak to leciało" (Dwójka). TVN reprezentują "Milionerzy", przedstawicielem Polsatu jest "Moment prawdy".

Reklama

"Familiada"

Od kiedy w 1994 roku pojawił się na antenie, niezmiennie należy do ulubionych teleturniejów Polaków. Nadawany w weekendy i święta (w porze obiadowej) jest jednym z najbardziej rodzinnych programów w telewizji. Także dlatego, że uczestnikami są właśnie rodziny, rywalizujące ze sobą w przyjaznej atmosferze. Od samego początku dba o nią niezmiennie gospodarz "Familiady", Karol Strasburger.

"Jaka to melodia"

Żaden inny program rozrywkowy w polskiej telewizji nie przyciąga przed ekrany tylu widzów. Ostatnio ankietowani uznali "Jaka to melodia?" za hit ostatniego 20-lecia! Czym wyróżnia się muzyczny teleturniej Jedynki? Przede wszystkim wyjątkowym prowadzącym, Robertem Janowskim, który w każdym odcinku wspiera uczestników, a także... fantastycznie śpiewa!

"Milionerzy"

Po kilkuletniej przerwie "Milionerzy" w wielkim stylu wrócili na antenę TVN. Każdego przecież kusi okrągły milion, a tyle można wygrać w tym teleturnieju! Na razie nikomu się to nie udało, ale dzięki temu emocje, które umiejętnie podsyca gospodarz Hubert Urbański, są coraz większe. Wydaje się, że jest łatwo, wystarczy odpowiedzieć na 12 pytań z różnych dziedzin...

"Moment prawdy"

Takiego programu jeszcze u nas nie było. Uczestnicy, podłączeni do wykrywacza kłamstw, muszą mówić prawdę. Tylko to pozwoli im przejść do następnej rundy. Jeśli skłamią lub odmówią odpowiedzi, przegrywają. Ale dlaczego mieliby bać się prawdy? Bo pytania, które z kamienną twarzą zadaje Zygmunt Chajzer, są bardzo osobiste. A na widowni siedzą najbliżsi i słuchają...

"Tak to leciało!"

Widzowie chwalą teleturniej muzyczny Dwójki za wspaniałą atmosferę. To prawda, w "Tak to leciało!" nie wyczuwa się rywalizacji, tu liczy się głównie dobra zabawa. Duża w tym zasługa gospodarza programu, Macieja Miecznikowskiego. Dzięki niemu uczestnicy, odgadując brakujące słowa piosenek, przede wszystkim się bawią. I śpiewają!

Głosuj na swoich faworytów do Telekamer "Tele Tygodnia" 2010.

Czytaj także:

Telekamery: Poznajmy nominowanych

Wybierz najlepszego polskiego aktora!

Telekamery: Brodzik czy "BrzydUla"?

Przypominamy, że tym roku żadna stacja telewizyjna nie pokaże gali Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Ceremonię będzie można obejrzeć tylko u nas! INTERIA.PL przeprowadzi bezpośrednią transmisję! Zapraszamy!!!

Telekamery 2010 on Facebook


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jaki | jacy | Facebook | telewizja | teleturniej | program rozrywkowy | melodia | Jaka to melodia