Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2018

Reklama

Telekamery Tele Tygodnia: Ulubiony komentator sportowy

Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategorii komentator sportowy.

Dariusz Szpakowski z Telekamerą oraz wręczający nagrodę Włodzimierz Szaranowicz (2016). Czy uda się powtórzyć sukces?

Już 12 lutego dowiemy się, kto znalazł się wśród laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl

Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11. kategoriach (pełna lista nominacji - kliknij). Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów.

Reklama

Oto nominowani w kategorii komentator sportowy

(wraz z kodami do głosowania)

Mateusz Borek TK.G1
Fachowe komentarze sportowe plus ogromne poczucie humoru to jego wizytówka. Kibice z pewnością nie zapomną relacji z meczów naszej piłkarskiej reprezentacji w eliminacjach MŚ, które komentował razem z Tomaszem Hajto w Polsacie.

Jerzy Mielewski TK.G2
Ma za sobą pracowity rok. Relacjonował na antenach Polsatu m.in. rozgrywane w naszym kraju dwie sportowe imprezy: siatkarskie mistrzostwa Europy oraz igrzyska sportów nieolimpijskich. Kocha siatkówkę i liczy na to, że znów powrócą jej złote lata.

Rafał Patyra TK.G3
Choć w TVP gości między innymi jako prowadzący "Teleexpress", to jego największą pasją jest dziennikarstwo sportowe. Przyznaje, że na początku był to jego plan B, który wymyślił w szkole podstawowej na wypadek, gdyby nie został piłkarzem.

Sergiusz Ryczel TK.G4
Dziennikarz związany z TVN, TVN 24 oraz nc+, jak sam mówi, kiedy komentuje na przykład piłkarskie mecze, lubi "uwalniać pokłady emocji, bo futbol to ma być show". Z powodzeniem sprawdza się również, relacjonując zmagania naszej żużlowej Extraligi.

Dariusz Szpakowski TK.G5
Dwukrotny zdobywca Telekamery Tele Tygodnia jest chodzącą encyklopedią sportu i legendą Telewizji Polskiej. Kibice cenią jego energię i zaangażowanie, które słychać w niemal każdym słowie. Fani znają na pamięć jego słynne powiedzonka.

Opisy pochodzą od organizatora plebiscytu.

Zasady głosowania SMS

W tegorocznej edycji głosujemy do 25 stycznia 2018 roku wysyłając SMS-y pod numer 7265, wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT). W przypadku oddania większej liczby głosów z tego samego numeru telefonu, za ważny uznawany jest jedynie pierwszy w każdej kategorii poprawny głos oddany zgodnie z Regulaminem Plebiscytu. Kolejne głosy są odnotowywane, lecz nie są uwzględniane w wynikach Plebiscytu i losowaniu nagród dla Uczestników.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 12 lutego 2018 roku w w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 8. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 19.02.2018 r.).

Regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje