Reklama

Taniec z Gwiazdami - wiosna 2019

Reklama

"Dancing with the Stars" Taniec z Gwiazdami": Qczaj o swojej partnerce

Telewizja Polsat nie potwierdziła póki co list par, które wezmą udział w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Zamiast tego woli stopniować napięcie. Jako pierwsza została potwierdzona tancerka, która zatańczy z Qczajem. Trener z Podhala nie szczędzi jej komplementów.

Qczaj

Propagujący zdrowy tryb życia Daniel "Qczaj" Kuczaj wprost nie może się doczekać występów w tanecznym show. "Jak pójdę w tango, to porządnie" - zapewnia.

"Jeśli się otworzysz i pozwolisz życiu czasami porwać się do tańca, to możesz przeżyć chwile, o których nawet nie śmiałbyś marzyć..." - napisał w jednym z serwisów społecznościowych.

Wiadomo już, kto wprowadzi Qczaja w świat cza-czy, tanga, walca i foxtrota. "Chodzące dobro, seksapil w ciele anioła i kobieta, która doprowadza mnie do łez ze śmiechu i sprawia, że rosnę" - tak uczestnik komplementuje swoją partnerkę.

Reklama

Z kim przyjdzie mu pokazywać się na parkiecie? Z Pauliną Biernat! To tancerka, która może pochwalić się dyplomem psychologa i już dwa razy prezentowała swoje umiejętności w "Dancing with the Stars". U jej boku tanecznie rozkwitali Jacek Lenartowicz i Tomasz Zimoch.

Biernat także wypowiedziała się o swoim partnerze z parkietu.

Paulina Biernat i Qczaj są pierwszą potwierdzoną parą 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Według nieoficjalnej listy pozostałe to:

- Czadoman i Walerija Żurawlewa
- Gimper i Natalia Głębocka
- Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke
- Jakub Kucner i Lenka Kliment
- Macademian GirlRafał Maserak
- Joanna Mazur i Jan Kliment
- Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino
- Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar
- Dominika Tajner Wiśniewska i Michał Jeziorowski
- Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh
- Justyna Żyła i Tomek Barański

9. edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" rozpocznie się 1 marca 2019 roku w Polsacie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje