Reklama

Reklama

Angelika Mucha: Dla samej siebie wygrałam

Angelika Mucha, która w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" pożegnała się z show Polsatu, "po dwóch dniach milczenia" odniosła się do emocji związanych z udziałem w tanecznym programie.

Tak Angelika Mucha żegnała się z "TzG"

"Ostatnie trzy miesiące to dla mnie naprawdę wyjątkowy czas. Tak jak powiedziałam, to była przygoda mojego życia i oddałabym wszystko, by trwała dłużej. Od początku powtarzałam, że nie idę do tego programu, by go wygrać, tylko po to, by otworzyć się, rozwinąć i przeżyć coś niesamowitego. A to właśnie mi się udało. Dla samej siebie wygrałam" - Mucha aka Littlemooonster96 napisała na Instagramie.

"Włożyłam w ten program całe moje serce i poświęciłam mu mnóstwo czasu. Niestety, to kiedyś musiało się skończyć. Wiem o tym, po prostu nie byłam na to gotowa"- dodała blogerka.

Reklama

Mucha podziękowała również tanecznemu partnerowi Rafałowi Maserakowi. "Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego,a dzięki Tobie stałam się zupełnie inna osoba" [pisownia oryginalna] - napisała.

Przypomnijmy, że informację o odpadnięciu z show Mucha przyjęła ze łzami w oczach. "To była najlepsza przygoda mojego życia" - powiedziała załzawiona.

W rywalizacji o Kryształową Kulę pozostały już tylko cztery pary: Beata Tadla i Jan Kliment, Popek i Janja Lesar, Dariusz Wieteska i Katarzyna Vu Manh i Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański.

Wiadomo też, że kolejna, dziewiąta już edycja "TzG" zostanie zaprezentowana dopiero za rok - wiosną 2019 roku.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje