Reklama

Taniec z Gwiazdami 2016

Katarzyna Stankiewicz zatańczy tango z nowym partnerem

Na co dzień partnerem Katarzyny Stankiewicz w "Tańcu z Gwiazdami" jest Tomasz Barański. Wszystko zmieni się jednak w ten piątek, kiedy była wokalistka Varius Manx zatańczy z Jackiem Jeschke. To efekt zamiary par z ostatniego odcinka show.

Czy Katarzyna Stankiewicz ma szansę na Kryształową Kulę?

W ostatnim odcinku "TzG" Stankiewicz zatańczyła jive'a do  "Ktoś mnie pokochał" Skaldów  

Reklama

"Pani Kasiu, jest coraz lepiej. Niech te kwiaty, które pani właśnie otrzymała, świadczą również o mojej ocenie" - powiedział Andrzej Grabowski.

"Widzę, że bardzo kochasz taniec, ale mam wrażenie, że ta miłość czasem chowa się za ścianą wstydu. Ale dzisiaj tę ścianę przebiłaś. Dobra była zwłaszcza praca nóg, nie mam się do czego przyczepić" - oceniła Iwona Pavlović. "Piękne nogi, poczucie humoru, ogólna wesołość - było fantastycznie" - stwierdziła krótko Beata Tyszkiewicz. "Za kulisami wszystko ci wychodzi, ale na parkiecie zżera cię trema. Izu i Ela są faworytami, ale to ty zrobiłaś w tej edycji największy postęp" - pochwalił piosenkarkę Michał Malitowski.

Stankiewicz i Barański zdobyli 32 punkty.

Jak wokalistka poradzi sobie w najbliższy piątek, kiedy nastąpi wymiana partnerów? W trakcie poprzedniego odcinka widzowie głosowali na swoje wymarzone pary; w efekcie w przyszłym tygodniu na parkiecie, obok duetu Katarzyna Stankiewicz - Jacek Jeschke, swoje umiejętności zaprezentują: Elżbieta Romanowska i Jan Kliment, , Julia Wróblewska i Tomasz Barański, Izu Ugonoh i Walerija Żurawlewa, Rafał Jonkisz i Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki i Hanna Żudziewcz oraz Anna Karczmarczyk i Rafał Maserak.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 5