Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Taneczne bitwy. Która para okaże się lepsza?

Im bliżej Kryształowej Kuli, tym większa presja i coraz więcej emocji! Każda para XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ma apetyt na zwycięstwo, a ambicja i pracowitość nie pozawalają na odpuszczenie. Tym razem pary stoczą ze sobą taneczne bitwy, a piosenki, do których zatańczą, wybiorą widzowie w specjalnym głosowaniu.

Oliwia Bieniuk z partnerem w programie "Taniec z Gwiazdami"

5. odcinek show to nie tylko specjalne choreografie z gościnnym udziałem bliskich Gwiazd, ale także taneczna rywalizacja na tańce! Kto okaże się lepszym tanecznym wirtuozem? Czyja choreografia będzie bardziej zaskakująca? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczoru o godz. 20:05 w Polsacie!

"Taniec z Gwiazdami": Taneczne bitwy

Łukasz "Juras" Jurkowski, największy osiłek tej edycji, razem z Wiktorią Omyłą wystąpią przeciwo Kindze Sawczuk i Jakubowi Lipowskiemu. Pary zaprezentują ognistą sambę. W minionym tygodniu Juras został skrytykowany przez Michała Malitowskiego za ten właśnie taniec. Czy tym razem odrobi lekcje i będzie lepszy od "czarnego konia" tej edycji, czyli Kingi?

Reklama

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz staną w szranki z Kajrą i Rafałem Maserakiem. Pary stoczą bitwę na skoczną cha chę! - Widzę u Oliwii ogromny postęp - mówi Michał Bartkiewicz. - Cha chą zaczęliśmy naszą przygodę w "Tańcu z Gwiazdami". Wierzę, że wszystkich teraz zaskoczymy  - przekonuje tancerz. Ich rywale, Kajra i Rafał, w poprzednim odcinku zaprezentowali kowbojską cha chę na bardzo wysokim poziomie. Tak więc poprzeczka została postawiona naprawdę wysoko!

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke będą konkurować z Piotrem Mrozem i Hanią Żudziewicz. W wykonaniu tych par zobaczymy temperamentne tango! - Wciąż nie czuję tego tańca - przyznaje Piotr Mróz. - Ale nie poddaję się!

Z kolei dla Sylwii i Jacka będzie to kolejne spotkanie z tym stylem tanecznym. Tango było pierwszym tańcem, który zaprezentowali w programie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje