Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk zrezygnuje? Zmaga się z bolesną kontuzją

Co dalej z występami Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza w "Tańcu z Gwiazdami"? Już w najbliższy poniedziałek ćwierćfinał programu, a para zmaga się z poważnymi kontuzjami. Czy problemy zdrowotne pokrzyżują ich plany?

Oliwia Bieniuk

Treningi i pokazy na żywo dają się we znaki wszystkim uczestnikom "Tańca z Gwiazdami". Emocje i podekscytowanie rośnie, bowiem już wkrótce poznamy zwycięzców tegorocznej edycji tanecznego show.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz kontuzjowani

Nic więc dziwnego w tym, że gwiazdy wraz z partnerami i partnerkami przez wiele godziny szlifują swoje choreografie. Poprzeczka jest zawieszona naprawdę wysoko

Niestety, poza zabawą jest też sporo bólu i kontuzji. Doświadczyło ich już kilka osób. Wśród nich są też Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Każde z nich walczy z organizmem i stara się zapobiec najgorszemu. Co się dzieje? Skąd te urazy?

Reklama

Oliwia Bieniuk martwi się o zdrowie. "To jest niebezpieczne"

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka już od kilku odcinków narzeka na problemy z żebrami. Kontuzja utrudnia jej ruch. Nastoletnia modelka boi się, że trafi do szpitala.

"Bolą mnie żebra, zaczęły sprawiać mi spory problem, nie mogę już robić większości podnoszeń, niestety. To jest niebezpieczne, zaraz będę miała złamane żebro, jak Bomba i będzie słabo. Tam są powięzi ponaciągane. Musimy uważać, być ostrożni" - przyznała w rozmowie z "Pomponikiem".

Problemy ze zdrowiem ma również taneczny partner Bieniuk - Michał Bartkiewicz. Tancerz zmaga się z kontuzją nogi, która sprawia mu potworny ból.

"Teraz na tapecie jest kolano. W dalszym ciągu. Kiedy napinam mięsień czworogłowy, to mi się rzepka przesuwa o półtora centymetra w prawo, I właśnie muszę uważać, żeby nic się nie wydarzyło. Dzisiaj odkleiłem 'tejpy' po czerech dniach, zrobiłem to pod prysznicem, a jak wyszedłem spod prysznica, pomyślałem, że już po ptakach, już nie stanę na tę nogę. Po czym po pięciu minutach mi przeszło - wyznał w rozmowie z "Pomponikiem".

Sytuacja nie brzmi dobrze, jednak zarówno Bartkiewicz, jak i jego partnerka robią wszystko, by pozostać w programie, nie nadwyrężając za bardzo swojego organizmu i kontuzjowanych partii ciała. Pozostaje trzymać kciuki, by uczestnicy szybko wyszli z kontuzji i wrócili do zdrowia.

"Taniec z Gwiazdami": Ćwierćfinał w poniedziałek

Przed nami emocjonujący ćwierćfinał 12. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"! Czym tym razem zaskoczą nas gwiazdy programu? Odwiedzimy różne zakątki świata i usłyszymy przeboje pochodzące z różnych krajów. Po raz pierwszy w tej edycji na parkiecie show zaprezentowane zostaną takie tańce, jak hip hop, disco czy Bollywood! To wszystko już w najbliższy poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Im bliżej finału, tym coraz większa presja i apetyt na Kryształową Kulę! Od ponad dwóch miesięcy taniec stanowi element ich codzienności. Były kontuzje i kryzysy, ale gdy ubierają się w spektakularne kreacje autorstwa Malwiny Wędzikowskiej, a światła kamer zapalają się, zapominają o zmęczeniu. Jak z nowymi choreografiami poradzą sobie Gwiazdy XII edycji w ćwierćfinale, w którym poprzeczka u jurorów jest postawiona naprawdę wysoko?

Sylwia i Jacek zaprezentują się w nietypowej dla show stylistyce, bo hip hopie. Zatańczą do piosenki Willa Smitha "Getting' Jiggy With Me". Dzięki Kajrze i Rafałowi odwiedzimy Kubę. Para wprowadzi nas w nastrój kubańskich imprez, tańcząc salsę do "La vida es un carnaval" Celii Cruz. Piotr i Hania przeniosą nas do... Korei! Zatańczą disco do absolutnego hitu z 2012 roku, czyli "Gangam Style" PSY. Za sprawą piosenki "Jai Ho" razem z Oliwią i Michałem poczujemy egzotyczny klimat Indii. Para zaprezentuje taniec w stylu Bollywood. Show uświetni Cleo, która wykona aż dwie piosenki.

Katarzyna Solecka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje