Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2020

"Taniec z Gwiazdami": Nicole Bogdanowicz odpadła z programu

W piątek, 18 września, kolejna para musiała pożegnać się z programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Show Polsatu opuścili Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko.

To był ostatni taniec Nicole Bogdanowicz

Jak poradziły sobie z nowymi stylami tanecznymi pozostałe pary?

Reklama

Ania Karwan i Jan Kliment po raz pierwszy otrzymali za taniec maksymalne noty od jurorów. Piosenkarka w końcu pozwoliła sobie "puścić wodze" i dopuściła do swojego serca tanecznego partnera.

Julia Wieniawa, która mówi o sobie "stara dusza", doskonale odnalazła się w dość charakterystycznym stylu, jakim jest charleston. Ku zaskoczeniu jej tanecznego partnera, Stefano Terrazzino!

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz ponownie zachwycili. Modelka została pochwalona za to, że z odcinka na odcinek staje się coraz lepsza. A jej taniec jest piękną i wciągającą historią.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak przekroczyli nareszcie barierę... punktową - do tej pory ich tańce zbierały 20 punktów. Sylwia bardzo to przeżywała - czuła, że jej starania i zaangażowanie są niewspółmierne do ocen jurorów. Wysiłek okupiony kontuzją popłacił!

Mikołaj Jędruszczak został skrytykowany przez jurorów za brak luzu... w biodrach. Jego taniec zdobył najniższe noty, co wywołało u Mikołaja dużo emocji. Nie pomogło nawet pocieszanie ukochanej tancerza, Sylwii Madeńskiej.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova w quickstepie bawili się na całego. Aktor z wrodzonym wdziękiem przybrał ulubioną minę, nazwaną przez jurorów "zdziwioną Heleną".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 11