Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2020

Milena Rostkowska-Galant o "Tańcu z Gwiazdami": Zastrzyk adrenaliny

Widzowie Polsatu znają ją jako pogodynkę. Milena Rostkowska-Galant jest prawniczką z wykształcenia, a prywatnie szczęśliwą żoną i mamą 5-letniej Poli. Występ w show traktuje jak przygodę życia!

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

"Cieszę się, że w tym programie mam okazję pokazać się z innej strony" - mówi prezenterka o swoim udziale w "Tańcu z Gwiazdami". "Bardzo dobrze dogaduję się na parkiecie z Jackiem. Lepiej nie mogłam trafić" - mówi o tanecznym partnerze Jacku Jeschke.

Reklama

Udział w "Tańcu z Gwiazdami" to huśtawka emocji. Najgorsze jest chyba być zagrożonym?

- Oj, tak. Ja to już przeżyłam. Najpierw bardzo się zestresowałam i serce mi zamarło, ale po chwili okazało się, że idę dalej, więc się ucieszyłam.

- Rozmawiałam na ten temat ze Stefano Terrazzino. Powiedział mi, żebym się nie przejmowała, bo w edycji, w której tańczył z Anetą Zając byli nominowani sześć czy siedem razy, a ostatecznie wygrali program. (śmiech)

Miała pani jakieś kontuzje?

- W odcinku, w którym byłam zagrożona, coś sobie naciągnęłam i bolały mnie żebra. Było więc kilka trudnych momentów, ale poradziłam sobie. Na parkiecie pojawia się wysoka adrenalina i wtedy człowiek już nic nie czuje.

Co sprawiło pani największy problem w tym programie?

- Aktorstwo. Kiedy prezentuję pogodę, jestem sobą. Tutaj muszę wejść w rolę, bo na parkiecie opowiadamy historie. To było dla mnie wyzwanie, ale na szczęście zrobiłam w tej dziedzinie spory postęp.

Show prowadzi Paulina Sykut-Jeżyna, z którą znacie się z pracy. Czy wspiera panią?

- Bardzo! Jestem jej wdzięczna za wszystkie miłe słowa. Zawsze mi kibicuje.

A kto trzyma kciuki w domu?

- Moja pięcioletnia córeczka Pola, mąż oraz mama. To są trzy osoby, które chyba przeżywają jeszcze większy stres niż ja. Ze względu na nich nie chciałabym odpaść z programu. Bardzo mnie to motywuje i mobilizuje.

Rozmawiała Marzena Juraczko

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Milena Rostkowska-Galant | Taniec z Gwiazdami 11