Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2020

Anna Karwan: Wzruszające wyznanie uczestniczki "TzG"

Mimo że chroni córkę przed mediami, w najbliższym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Ania Karwan zatańczy w parze z 7-letnią Oliwią. Ponadto drugi taniec w show postanowiła zadedykować osobie, przez którą wiele w życiu wycierpiała… Nie ulega wątpliwości, że Ania Karwan z odcinka na odcinek wprowadza widzów w te zakamarki swojego serca, które dotąd były szczelnie zamknięte. Czy to dzięki jej tanecznemu partnerowi otwiera się na ludzi coraz bardziej?

To będzie dla Anny Karwan wyjątkowy odcinek "TzG"

5. odcinek "Tańca z Gwiazdami" obfitować będzie w bardzo osobiste wątki. Na parkiecie show obok gwiazd show pojawią się także i ich najbliżsi, z którymi zaprezentują efekty kilkugodzinnych treningów tanecznych.

Reklama

Anna Karwan zdecydowała się nagiąć swoje dotychczasowe zasady. Zatańczy ze 7-letnią córką.

- Chciałam, aby poczuła się ważna - wyjaśnia piosenkarka. - Ostatnio bardzo dużo pracuję i mam mniej czasu dla niej. Dzięki udziałowi w show ma okazję zobaczyć, czym obecnie żyje jej mama i jak bardzo ją to cieszy. Chcę pokazać córce, że spełnianie marzeń jest bardzo ważne.

Drugi taniec, który wykona w show, postanowiła zadedykować nieżyjącemu tacie. Ania nie miała lekkiego dzieciństwa. Cierpiący na alkoholizm ojciec praktycznie nie był obecny w jej życiu. - Nie pamiętam jego głosu - mówi ze łzami w oczach. Dzięki programowi Ania zaczęła głośno mówić o niełatwych rodzinnych doświadczeniach.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Karwan | Taniec z Gwiazdami 11