Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2019

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Opuścili show już po pierwszym odcinku! Co się stało?

W pierwszym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawiły się już pierwsze "10" od jurorów. Tego chyba jeszcze w tanecznym show Polastu nie było! W piątek, 13 września, serca jurorów i widzów podbili Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Jak poradzili sobie pozostali uczestnicy? Kto pożegnał się z show?

W pierwszym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawiły się już pierwsze "10" od jurorów. Tego chyba jeszcze w tanecznym show Polastu nie było! W piątek, 13 września, serca jurorów i widzów podbili Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Jak poradzili sobie pozostali uczestnicy? Kto pożegnał się z show?
Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczyli gorące tango /Piotr Molecki /East News

Pierwszy odcinek 10. jubileuszowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zainaugurował wspólny występ wszystkich tancerzy. Następnie odbyła się prezentacja par.

W tej edycji o Kryształową Kulę będą walczą: Magdalena Bereda i Kamil Kuroczko, Damian Kordas i Janja Lesar, Akop Szostak i Sara Janicka, Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz, Aleksandra Kot i Tomasz Barański, Reni Jusis i Misza Steciuk, Rafał Szatan i Lenka Klimentova, Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Sandra Kubicka i Adam Adamonis oraz Monika Miller i Jan Kliment.

Z widzami przywitali się jurorzy: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany artysta w tańcach latynoamerykańskich Michał Malitowski oraz popularny aktor Andrzej Grabowski.

Reklama

Krzysztof Ibisz wyznał, że stęsknił się już za programem, a na parkiet pierwszą parę zaprosiła Paulina Sykut-Jeżyna.

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Damian Kordas, zwycięzca programów "MasterChef" i "Agent - Gwiazdy" oraz pochodząca ze Słowenii tancerka Janja Lesar. Para zatańczyła energetycznego jive'a.

"Wydaje się, że będzie świetny program, bo takiego dobrego początku jeszcze nie było. Potrafisz gotować i już nieźle tańczysz. Trochę mnie nawet tym wkurzyłeś" - powiedział Michał Malitowski.

"Jakbym miała cię do czegoś porównać, to od odbijającej się piłeczki, a to w przypadku jive'a spory komplement" - dodała Iwona Pavlovic.

"Janja zawsze dostawała trudnych partnerów, między innymi Popka, a teraz dostała łatwego. Nie dość, że jesteś smakowity, to jeszcze dobrze tańczysz" - wyznał Andrzej Grabowski.

Para otrzymała 21 punktów.

Monika Miller i Jan Kliment zatańczyli cha-chę.

"Trochę martwi mnie brak płynności ruchu. Weź oddech i poczuj przyjemność z tańca" - stwierdziła Czarna Mamba.

"Pewnie mężczyzna powiedział, że prawdziwego faceta poznaje się po tym, jak kończy a nie jak zaczyna. Zobaczymy jak skończysz. Musisz się rozluźnić" - powiedział Grabowski, nawiązując do słów byłego premiera Leszka Miller, który siedział na widowni i trzymał kciuki za swoją wnuczkę.

"Są ewidentne braki techniczne, popracuj nad pracą nóg. Lubię ostre kobiety" - dodał Michał Malitowski.

Para otrzymała zaledwie 15 punktów.

Rafał Szatan i Lenka Klimentowa zaprezentowali się w walcu angielskim.

"Nie chcę dowcipkować, że to był szatański taniec... Było ładnie, choć czegoś mi tu brakowało" - zaczął Andrzej Grabowski.

"Myślałam, że będzie Szatan na boisku. Miałeś dobrą ramę na początku, ale fatalną na końcu. Musisz mieć bliższy, cielesny kontakt z Lenką" - dodała Iwona Pavlovic.

"Rama powinna być bardziej klasyczna i usztywniona" - oświadczył Michał Malitowski.

Para zebrała 19 punktów.

Magda Bereda, najlepiej śpiewająca youtuberka w Polsce i Kamil Kuroczko zatańczyli cha-chę.

"Uśmiech i wdzięk się liczy, ale jeśli o technikę chodzi, to jest wielki brak skoncentrowania na ruchu. Dużo pracy cię czeka. Ale za uśmiech 10" - powiedział Michał Malitowski.

"Masz wdzięczny uśmiech, choć dla mnie było za mało cha-chy w cha-czy. Było za krokiem krok..." - przyznał Andrzej Grabowski, nawiązując do piosenki Cleo, do której para zatańczyła.

"Jesteś dziewczyną z internetu. Dzisiaj daję ci łapkę w dół. Nie masz mięśni! Ludzie, którzy siedzicie w internecie, nie macie mięśni! Ruszcie się!" - zaapelowała Iwona Pavlovic.

Para otrzymał zaledwie 12 punktów.

Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak przygotowali walca angielskiego.

"Jesteś pięknie osadzona w ramie Rafała Maseraka. Bardzo dobrze zatańczyłaś" - powiedziała Iwona Pavlovic. "Bardzo ładnie!" - dodał Grabowski. "Myślę, że w tańcach latynoamerykańskich będziesz super. Jestem bardzo mile zaskoczony" - przyznał Malitowski.

Para zebrała aż 23 punkty.

Ola Kot, prezenterka radiowa i telewizyjna, zatańczyła z Tomaszem Barańskim jive'a.

"To już drugi jive. Masz swój styl, widać, że uprawiałaś sport i się nie męczysz, bardziej chyba Tomek... Masz dużo wdzięku. Działasz na mnie jak antydepresant" - wyznał Malitowski.

"Wlazł kotek na parkiet i tańczy. Pierwsza część słaba, ale w drugiej pięknie sobie radziłaś. Wróżę ci dobrze. Mamy piękne kobiety w tej edycji" - dodała Iwona Pavlovic.

"Wydawałoby się, że Kot z Baranem nie pasuję, a było świetnie. Mnie się bardzo podobało" - przyznał Grabowski.

Para otrzymała 19 punktów.

Adam Małczyk, aktor kabaretowy znany z Formacji Chatelet i Hanna Żudziewicz, zostali wrzuceni na głęboką wodę - w pierwszym odcinku zatańczyli tango.

"Tango to jest taniec prawdziwego mężczyzny i prawdziwej kobiety. Jestem z ciebie bardzo zadowolony, bo nie byłeś na parkiecie kabareciarzem. Dziękiza to!" powiedział Andrzej Grabowski.

"Jestem w szoku, że on tak tańczy. Byłeś cały czas w charakterze. Było super!" - dodał Michał Malitowski.

"Myślę, że na swoich występach słuchasz głównie śmiechu. Mam nadzieję, że czułeś teraz mój zachwyt. Coś się zadziało na parkiecie. Brawo" - oświadczyła Czarna Mamba.

Para otrzymała aż 27 punktów.

Sandra Kubicka i Adam Adamonis cha-chę.

"Powiało wielkim światem. Na was już się patrzy jak na parę. Był feeling między wami. Bardzo mi się podobało" - stwierdził Malitowski.

"To była cha-cha! Gratuluje wam obojgu. To było naprawdę wspaniałe. Tworzyliście jedność na parkiecie" - dodał Grabowski.

"To była prawie modelowa cha-cha. Okazuje się, że pięknie ćwiczysz i to widać" - przyznała Iwona Pavlovic.

Para zebrała 23 punkty.

Reni Jusis i Misza Steciuk przygotowali walc angielski.

"Od pasa w dół tańczysz idealnie, ale góra... Pracuj nad górą" - powiedziała Czarna Mamba. "Widać, że czujesz muzykę! Czuj też luz, kiedy są bardziej bardziej skomplikowane figury" - dodał Michał Malitowski. "Było to naprawdę piękne. Jestem ciekawy, jak pójdzie wam w innych tańcach" - stwierdził Andrzej Grabowski.

Para otrzymała od jury 22 punkty.

Akop Szostak, zawodnik MMA i Sara Janicka przygotowali cha-chę.

"Ponieważ trochę się ciebie boję, powiem oględnie, to można było lepiej zatańczyć" - powiedział Andrzej Grabowski. "Dużo chodzonego, dużo... stanego. Jak ty fajnie nie tańczysz" - przyznała Czarna Mamba. Coś w tobie jest. Fajne były podnoszenia. Potrenuj kosteczki" - Michał Malitowski.

Para zebrała 13 punktów.

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zaprezentowali trudny, jak na pierwszy odcinek taniec, czyli tango. Udało się?

"Basiu, nie i jeszcze raz nie! Nie możecie w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć! Największa poprawność tego wieczoru, dziękuję!" - stwierdziła Iwona Pavlovic.

"Zatańczyliście wspaniale. Było doskonale!" - dodał Andrzej Grabowski.

"Świetny balans. Podobało mi się" - przyznał Michał Malitowski.

Para otrzymała aż 29 punktów!

Na szczycie tabeli po wszystkich występach byli oczywiście Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Ostanie miejsce po głosowaniu jurorów zajęli Magda Bereda i Kamil Kuroczko.

W pierwszym odcinku z programem pożegnali się Reni Jusis i Misza Steciuk. "Bardzo nam przykro" - powiedziała wokalistka.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 10

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy